Заробляємо на Wmmail — це простіше, ніж здається

Ви знаєте, який поштовий сервер є кращим в інтернеті? На думку багатьох користувачів, це біржа Wmmail! Ми самі заробляємо на Wmmail.

Про популярність цього сервісу свідчить хоча б кількість зареєстрованих відвідувачів, їх більше 300 000! Це дійсно один із самих великих сервіс поштових розсилок в російськомовному інтернеті.

Початок роботи Wmmail зафіксовано 4 вересня 2004 року. За короткий термін він зумів завоювати довіру користувачів по всій країні.

На чому заробляють учасники даної біржі?

Перш за все, на читанні пошти, серфінг, виконанні різних завдань. Ви можете реєструватися на різних сайтах, клікати на блоки реклами, залишати коментарі.

Як бачите, робота не припускає спеціальних навичок, тому підійде всім бажаючим. За 2 години роботи можна заробити пару доларів. З часом ви знайдете більш прибуткові джерела доходу. Для цього спілкуйтеся в чаті і поступово вникайте в сам процес заробітку.

Достатньо подивитися на статистику сайту, кількість прочитаних листів, виконаних завдань і наведених виплат, що б переконатися в працездатності ідеї.

Зарабатываем на Wmmail

Якщо ви зважилися почати роботу на біржі Wmmail, радимо проявляти власну активність. Якщо система не фіксує якусь активність з вашого боку протягом 3 місяців, аккаунт може бути видалений.Якщо ви вирішили заробити на залучення нових учасників, не використовуйте для цієї мети спам-розсилки, це заборонено правилами сайту.

Реферальна програма Wmmail

На Wmmail існує 5 рівнів рефералів: 10%, 5%, 2%, 1%, 1% з кожного рівня. Іноді адміністрація сайту буде надсилати вам перевірочні листи, без будь – якого попередження. Користувачі, багаторазово не пройшли перевірку, не можуть розлучитися зі своїми акаунтами.

Хочемо дати кілька порад, які допоможуть вам при виконанні завдань на Wmmail:

  • Не відволікайтеся на спілкування в інших розділах, наприклад, в альтанці. Це забирає багато часу.
  • Читайте опис роботи дуже уважно і виконуйте його строго по інструкції! В іншому випадку, ви можете отримати негативний відгук.
  • Зберігайте в закладках сподобалися завдання. Якщо зібрати базу певних завдань, то можна навчитися виконувати їх з величезною швидкістю. Наприклад, клікати на рекламу.
  • Враховуйте рекомендації інших користувачів, які вже виконали безліч завдань.
  •  заработок_без_вложений

    Якщо ви хочете заробити грошей на свій проект, знайте, що не всі власники прибуткових сайтів відразу мали хороший дохід. Хтось починав з найпростіших видів заробітку, наприклад, з роботи на поштових сервісах.

    Вперед заробляємо на Wmmail легко, не напружуючись.