Бізнес ідея — магазин з продажу дверей. Варто спробувати!

Відкрити магазин з продажу дверей, ідея не нова, але як і раніше актуальна. Багато власників будинків і квартир рано чи пізно стикаються з необхідністю заміни вхідних дверей.

Деякі двері стають неактуальними стилістично, інші просто відслужують свій термін. Але двері змінюють у будь-який час року, при будь-якій економічній ситуації.

І люди починають шукати магазин, де можна вибрати якісні вхідні металеві двері в люберцях, СПб, Уфі або іншому місті Росії.

Що має бути в магазині з продажу дверей

Звичайно, більшість покупців хоче не тільки побачити двері на екрані монітора, але і помацати їх, відкрити-закрити, поклацати замком, постукати по обшивці.

І щоб був вибір. Великий вибір.

Бизнес идея - магазин по продаже дверей

Все це можливо звичайно тільки в реальному магазині. Магазин з продажу дверей повинен бути з великим вибором дверей, як вхідних, так і міжкімнатних, тільки це може залучити покупців з усього міста.

А потенційні клієнти з усього міста, помножені на правильний маркетинг – це прибуток. І чимала.

Основний критерій для відкриття такого магазину – наявність відповідного приміщення. Приміщення має знаходитися в хорошому прохідному місці, наприклад, недалеко від новобудов, в спальному районі, поруч з будівельним ринком. Не менш важливо і наявність як можна більшого числа постачальників (виробників) дверей.

Адже чим більше вибір, тим частіше купують саме у вас. Варто подбати і про поповнення асортименту нестандартним товаром, адже багато людей ставлять нестандартні залізні двері.

Вкладення в магазин з продажу дверей

Звичайно, будуть потрібні великі вкладення, на оренду приміщення, його ремонт, створення внутрішніх вітрин, наймання грамотного персоналу, закупівлю продукції.

Що стосується останньої статті витрат, то на перших порах постачальникам доведеться робити передоплату, хоча багато виробників дверей надають товар для виставки у вітрину зі значними знижками, часом до 50%. Треба буде витратитися і на рекламну кампанію.

При серйозному підході до справи вкладення в такий бізнес, в деяких випадках, покриваються протягом півроку-року.