Заробіток на установці додатків

Новий тренд з’явився на просторах інтернету — заробіток на установці додатків. В сучасному світі люди практично не розлучаються зі своїми смартфонами. Будь то ігри, програми, серфінг в інтернеті або інші завдання, вони готові витрачати на це години свого життя. А як було б здорово, якщо б витрачений час ще і оплачувалося.Виявляється такий варіант теж існує. Як, наприклад, у випадку з сервісом GoAppCash.

Даний сервіс дозволяє отримувати реальні гроші, не докладаючи особливих зусиль. Вам лише необхідно встановлювати пропонуються безкоштовні додатки та отримувати за це плату, але про це трохи пізніше.

Само собою, розбагатіти таким чином не вийде, але заробити на поповнення рахунку або на покупку платній гри більш ніж реально.

Заработок на установке приложений

Насамперед, треба відзначити, що сервіс GoAppCash працює виключно через офіційний сайт. Власного додатка у нього немає. Тому реєстрацію і подальшу роботу необхідно буде здійснювати у браузері.

Зареєструватися можна і з комп’ютера, а ось встановлювати програми і отримувати гроші — тільки зі смартфона або планшета. У зв’язку з цим творці сервісу рекомендують використовувати стандартний браузер Safari, щоб уникнути можливих проблем.

Заработок на установке приложений

Реєстрація в сервісі проходить дуже швидко. Фактично, вам знадобиться тільки номер мобільного телефону одного з російських операторів. Тут же потрібно вказати спосіб отримання заробітної плати – вона може надходити у вигляді поповнення на рахунок мобільника або на ваш гаманець Webmoney.

 Заработок на установке приложений

Після реєстрації вже на iPhone або iPad треба буде залогуватися в сервісі і починати заробляти гроші. Виглядає це наступним чином – раз в день GoAppCash буде пропонувати вам встановити кілька додатків.

Додатки абсолютно безкоштовні, але за їх установку вам будуть нараховуватися гроші в розмірі від 5 до 150 рублів.

 Заработок на установке приложений

Знадобиться не тільки встановити програму на мобільний пристрій, але і запустити її, переглядаючи основний функціонал. Короткий огляд можливостей — і гроші прийдуть на ваш рахунок разом з повідомленням у вигляді СМС повідомлення.

Правда, тут є одне але. Автори сервісу не будуть виплачувати гроші за установку програми, яке вже раніше було завантажено на мобільний пристрій.

В іншому ніяких проблем з користуванням GoAppCash не повинно виникнути.

У будь-якому разі на сайті сервісу є FAQ, де описані основні проблеми та способи їх вирішення, а також техпідтримка.

Таким чином, ви можете легко заробляти з допомогою свого iPhone або iPad, приділяючи GoAppCash буквально кілька хвилин в день.

Сервіс також підтримується на мобільних пристроях під управлінням системи Android.