Як заробити на мобільних додатках

Багато зараз думають як заробити на мобільних додатках. Адже мобільні додатки з кожним днем набувають все більшу популярність. Останнім часом різноманітність різних «іграшок» просто вражає: знайти можна абсолютно все – на будь-який смак і колір.

Розробники придумують все нові варіанти головоломок, аркад, «стрілялок». Такий ажіотаж на ринку мобільних технологій, звичайно ж, має своє пояснення. Компанії і приватні особи, які займаються продажем мобільних додатків, мають дуже хороші гроші.

Загалом-то, заробити, займаючись таким бізнесом, може практично кожен бажаючий. Але просто зробити і викинути продукт на ринок збуту мало.
Потрібно, щоб функціонувала монетизація додатків. Адже користуватися мобільним додатком можуть тисячі, але ось розробник при цьому часто не отримує ні копійки.

На що слід звернути увагу?

Перш ніж встановлювати високу ціну на мобільні додатки, задумайтеся, чи дійсно варто це робити. Звичайно, звучить абсурдно. Але повісити високий цінник можна лише в тому випадку, якщо ви точно впевнені, що продукт буде куплений. А тому він повинен володіти певними перевагами перед подібними додатками сторонніх розробників, характерними особливостями. В ньому має бути щось унікальне – якась «фішка».

Варто звернути увагу і на приблизний ціновий режим в цій категорії. Крім того, не варто заздалегідь проводити підрахунки доходів. Хоч мобільна індустрія більш чи менш стійка, розміри прибутку залежать від багатьох факторів. Це та категорія додатки, і кількість скачувань, та рівень зацікавленості продуктом.

Оплату встановлюйте цілісну. Клієнтів зазвичай не влаштовує, коли в ході користування додатком доводиться купувати додаткові функції. Швидше за все, таким продуктом просто перестануть користуватися.

Щоб отримати більше, користуйтеся внутрішньою рекламою. Це по-справжньому дієво.

Як заробити на мобільних додатках? Заробити більше допоможе:

  • спонсорство – досить дієвий джерело доходу для першого додатка, але одноразовий;
  • push-повідомлення – рекламодавці платять за кліки;
  • іконки – оплата за кожну встановлену іконку;
  • реклама в спливаючих вікнах;
  • відео-заставки – оплата на базі СРМ.

Заробити за допомогою мобільних додатків цілком реально, потрібно лише вміло користуватися запропонованими способами.