Заробіток на онлайн — купити і продати

Заробіток на доменах досить різнобічний бізнес, але ми розглянемо тільки перепродаж доменів. Мережа інтернет містить у собі безліч сайтів, де можна купити або продати домен і сайт.

Такими ресурсами користуються досвідчені продавці і деякі компанії. Важливими показниками для продажу є вік домену, PR і тИЦ. Заробіток на доменах, на їх скупці і продажу є поширеним і популярним, тому що ризики практично зведені до нуля.

Хороші домени завжди в ціні

Популярність сайтів-візиток, інтернет-магазинів зростає з кожним днем, тому тематичні домени будуть користуватися попитом. Можна купувати з нуля, припускаючи, що таке ім’я буде затребуване або викуповувати вже запущені в мережу домени.

Купуючи діючі або припинені домени, не слід повідомляти власнику щодо подальшого перепродажу. Ціна може різко зрости або угода взагалі не відбудеться. Реєструючи нові домени для продажу, слід пам’ятати про терміни реєстрації і намагатися розпродати до кінцевої дати.

Купується ім’я за 100 рублів, а продається у кілька разів дорожче. Якщо є навички веб-дизайну, можна пропонувати домен з прикріпленим сайтом. В цьому випадку, потрібно ретельно продумувати тематику.

Підбираємо доменне ім’я

Доменні імена краще добирати короткі, лаконічні і співзвучні з відомими, розкрученими назвами. Такі домени продаються без проблем. Компанії та фірми намагаються купувати імідж і популярність.

У деяких випадках, домен можна перехопити і продати дорожче. Ситуації виникають в компаніях, коли продовження та оплата вимагає паперової тяганини і кінцевий термін оплати пропущено. Це дає хороший шанс для заробітку.

Ще один поширений спосіб заробітку на доменах — реселлінг. У цьому випадку, спочатку знаходиться потенційний покупець, виявляється потреба в певному домені. Ім’я продається і перепродається клієнту. Така робота вимагає високої комунікабельності та вмінь переконувати.

Не залежно від способу, продаж доменів справа прибуткова. Очікувати відразу високих результатів не варто, потрібно деякий час для напрацювання навичок по знаходженню перспективних імен.

Тому запастися терпінням на початковому етапі роботи доведеться. Також, буде потрібно наявність капіталу для викупу доменів. Бажано звертати увагу на показники ТІЦ і PR, чим вони вище, тим більше можна заробити.