Мережевий маркетинг у Росії: чи реально досягти успіху?

Мережевий маркетинг у Росії дуже популярний і ви напевно зустрічали в інтернеті або ЗМІ під назвою «сітьові продажі», коли цікавилися альтернативними або додатковими джерелами заробітку.

Для когось це джерело необмеженої прибутку, хтось вважає всю теорію прямих продажів обманом.

Що ж таке мережевий маркетинг насправді

Касколько він вигідний і як зрозуміти, чи зможете ви заробити таким чином?

Як стверджують самі лідери СМ, для того щоб досягти успіху і довгоочікуваної фінансової незалежності, мало пропонувати унікальний продукт за вигідною ціною. Потрібно бути комунікабельним, бути хорошим психологом, вміти швидко знаходити «ключик» і налагоджувати контакт з різними людьми, мати організаторські якості, бути терплячим і цілеспрямованим.

Крім цього, потрібно бути готовим до того, що мережевий маркетинг:

  • Не гарантує вам золоті гори відразу. Поки ви будете вчитися, виробляти свою тактику залучення клієнтів, поки будете створювати команду, навчати її і напрацьовувати базу, пройде час. В залежності від ваших особистих якостей, це може бути кілька місяців чи півроку. Це період становлення, коли дохід буде відсутнім або буде мінімальним.
  • Потребує на початковій стадії деяких фінансових витрат. І хоч це «бізнес без істотних вкладень», неминучі витрати: на навчання, на закупівлю демонстраційних і матеріалів. Просто на відміну від звичайного стартового капіталу, розмір своїх вкладень ви регулюєте самі.
  • Вимагає високої стійкості до стресу, вміння знаходити підхід до будь-якої аудиторії, налагоджувати контакт, працювати з запереченнями. Часто в перші місяці стає зрозуміло, чи підходить вам такий бізнес, чи вмієте ви переконувати людей.

Але, незважаючи на ці незначні складності, у мережевого маркетингу є чимало плюсів, серед яких:

  • Фінансова незалежність. Так, у вас не буде фіксованого окладу і нормованого робочого дня. Але створивши команду, з якою ви будете працювати на результат, ви зможете забезпечити достатній для здійснення мрії дохід.
  • Можливість заробляти стільки, скільки вам потрібно. Звичайно, це складно, звичайно, це не станеться відразу. Вам доведеться ризикувати, чути відмови і починати знову. Але наполеглива праця, бажання добитися результату і ваші організаторські здібності неодмінно дадуть бажаний результат.
  • Можливість самому стати власником бізнесу. Якщо ви зумієте організувати себе, вибудувати власну стратегію, а потім навчити інших членів колективу, успіх не змусить себе чекати.

Як і будь-який бізнес, мережевий маркетинг в Росії не обіцяє миттєвого збагачення. Але набравшись терпіння і маючи чітку мету, ви неодмінно досягнете бажаного фінансового благополуччя.