Заробіток на продажі товарів і послуг на власному сайті

Заробіток на продажах на сьогоднішній день є основним видом заробітку поза Інтернету. Між тим, на думку багатьох користувачів інтернету, найбільш перспективним і надійним є все-таки інтернет-магазин.

І при продуманому підході, даний вид онлайн роботи в Інтернеті може приносити істотний дохід.

Заробіток на продажах зі свого сайту

Отже, яким же способом заробляють на сайті інтернет-магазину.

Звичайно, в першу чергу, це власне продаж будь-яких товарів, затребуваних користувачами мережі, через сайт. Причому, багато хто пов’язує дані продажу з пошуком ніші. Але як показує практика, не стільки важлива ніша, скільки важливий цільової покупець.

Змогли б ви привести на свій сайт цільового покупця, значить зможете продавати все що завгодно.

Взяти до прикладу магазин товарів для дому http://inbasket.com.ua/g6717528-musornye-baki. Думаєте їх мало в мережі?

Думаєте він продає, що то незвичайне? Зовсім ні.

Він продає те, що потрібно тим, хто шукає товари для дому. Завдяки контекстній рекламі, на сайт заходять щодня десятки і сотні відвідувачів і вже кілька людей на день точно зроблять покупки.

Сайт і просто магазин

Порівняйте подібний магазин у вас біля будинку в торговому центрі. За день через цей магазин проходить сотня інша людина і кілька людей роблять покупки.

Але в звичайному магазині ви платите оренду, і дуже немаленьку. І реклама в торгових центрах коштує дорожче, ніж інтернет реклама. І масштабувати продажу в звичайному магазині дуже важко.

А в інтернет магазині, і можливості реклами практично безмежні, і оренда хостингу сущі копійки в порівнянні з орендною платою торгового центру, і прикрасити товари ви можете, як вам заманеться.

Головне в інтернет магазині, не чекати, коли на ваш сайт забредуть бажаючі придбати ваш товар, а шукати в мережі тих хто шукає товари, які ви продаєте і заводити їх на ваш сайт.

Як привести на сайт відвідувачів

  • В першу чергу, ваш основний інструмент буде Яндекс.Директ. Повірте, матеріалів для вивчення роботі з цим інструментом в мережі, більш ніж достатньо.
  • Ну і просто робити популярність вашого інтернет магазину обов’язково потрібно. Не сидіть в соц.мережах просто так.

Спілкуйтесь, обговорюйте цікаві теми і час від часу пиарьте свій магазин. Заходьте в паблики і також намагайтеся згадувати свій магазин. Це по-любому краще, ніж просто шкіриться на чужі фотки і відео.

Будьте активні і на ваш сайт будуть заходити відвідувачі.

  • Навіть якщо ці відвідувачі цільові, і не куплять ваш товар, то ви зможете заробити на розміщенні на своєму сайті рекламних статей і оглядів. Вартість цих статей буде прямо залежати від популярності і відвідуваності сайту.
  • Крім того, заробити можна, просто розміщуючи рекламу на своєму сайті. Існують різні види реклами для сайтів – банерна, тізерна, контекстна.
  • Нарешті, за допомогою сайту можна отримувати дохід і продаючи посилання у себе на сайті. Зрозуміло за плату. Але це в останню чергу, так як продаж посилань вимагає акуратного зваженого підходу. Не люблять пошукові системи посилального спаму і безжально банять такі сайти. Так що ризикуєте втратити всю зароблену активним спілкуванням відвідуваність.

Все це називається монетизацією сайту.

Але почати потрібно з одного. Просто почати продавати те, що у вас є в достатку чи є в достатку в тому місці де ви живете.

І почніть це продавати. Напевно є місця, де цього товару недостатньо.

Не шукайте нішу, шукайте своїх цільових покупців!

Удачі!