Створення сателітів — сітки сайтів для просування основного сайту

Якщо ви займаєтеся просуванням свого сайту, не зайвим буде вивчити створення сателітів. Сателіти — сітки сайтів, які були створені спеціально для розкрутки та просування основного сайту.

Розміщуючи посилання на них на ваш основний ресурс, ви покращуєте його рейтинг в пошукових системах, а так само можете мати прибуток від розміщення на них реклами.

Сателіти створюють по декілька десятків і навіть бувають мережі складаються з сотень штук і мають вузьку спрямованість, загальний дохід виходить пристойним. Такі сайти можна поділити на статичні і динамічні.

Багато створюють сателіти з метою продажу посилань. Які кроки можна зробити, що б створити такий сайт і заробити на ньому? Для вас ми приготували інструкцію:

Создание сателлитов - сетки сайтов для раскрутки основного сайта

Отже — покроково

  • Для початку, виберіть актуальну тему.
  • Створіть сітку сайтів. Зверніть увагу, що покупка старого домену може бути вигідніше, ніж покупка нового. Не розміщуйте сателіти на одному сервері, це може стати причиною банів.
  • Напишіть від 100 статей для кожного сателіта. Якщо часу або таланту не вистачає, не проблема замовити статті на спеціальних біржах;
  • Додайте малюнки потрібної тематики.
  • Виберіть якісний движок, зробіть хороший дизайн. Можна для створення сателіта використовувати WordPress або Joomla. Якщо ви використовуєте стандартні шаблони, постарайтеся трохи змінити його: поміняйте місцями зображень, видаліть посилання і скрипти, які не потрібні.
  • Якщо ви хочете продавати посилання, потрібно наростити ТІЦ і PR. Якщо показники будуть, приміром, дорівнюють одному, ваш дохід становитиме близько 1000 рублів. Для продажу посилань підійдуть такі ресурси як Sape, Linkfeed і GoGetlinks.
  • Можете зайнятися продажем місць під статті і навіть автоматизувати цей процес. Наприклад, якщо ви встановите код біржі статей Liex, ви можете отримати можливість додаткового заробітку.
  • Встановлюйте партнерки, наприклад, встановивши код AdSense, ви отримаєте більшу кількість кліків з інших сайтів.

 Создание сателлитов - сетки сайтов для раскрутки основного сайта

Навіщо витрачати стільки часу на створення таких сайтів? Відповідь проста: чим краще буде такий сайт, тим швидше він окупиться. Створивши безліч сателітів, ви зможете швидше просунути свій сайт, і більше заробити . Радимо, підрахувати свої фінанси, т. до сателіти, в будь-якому випадку, вам доведеться викласти певну суму.

Будь seo оптимізатор знає, яку користь можуть принести створення сітки сателітів.

Хоча багато пошуковці ведуть з ними запеклу боротьбу, але для просування сайту такі методи цілком виправдовують себе.