Як вибрати подарункову упаковку?

Якщо ваш бізнес заснований на продажу товарів або сувенірів, то ви часто стикаєтеся з потребою, як грамотно вибрати подарункову упаковку товарів для подарунка.

І, якщо людину зустрічають по одягу, то подарунок — по упаковці. Від оформлення залежить перше враження від презенту. Тому варто з відповідальністю поставитися не лише до вибору самого сувенір, але і до купівлі пакета або коробки. Ввівши в пошуковій системі запит «упаковка виготовлення» можна отримати посилання на незліченну кількість виробників. Зробивши індивідуальне замовлення, клієнт отримує контейнер, який максимально відповідає його естетичним і функціональним вимогам.

Вибрати подарункову упаковку, це означає врахувати:

  • габарити і масу подарунка
  • вік винуватця торжества
  • і тематичну спрямованість вечора.

Погодьтеся, що солідного бізнесмена не підійде коробка з рюшами та бантами. А маленьку дитину не зацікавить презент, виконаний в суворих чорно-білих тонах. Йому більше сподобається папір з улюбленими персонажами мультфільмів і казок.

Ідеї для пакування подарунків

Мандрівники оцінять принти з тематикою різних країн світу. Можна загорнути подарунок у шорстку папір, що імітує стародавній пергамент.

Карти, компаси, найбільші пам’ятники архітектури дадуть зрозуміти винуватцеві торжества, що ви максимально прискіпливо вибирали презент.

Помпони додадуть новорічного торжества тепла і затишку. А якщо в коробку з зміцненим дном помістити пляшку хорошого вина і огорнути її в’язаній тканиною з красивим бантом, то такий подарунок запам’ятається.

Не варто забувати, що і паперові пакети можуть бути красивими. Для чоловіка не принципово вибирати якийсь принт, важливо особливу увагу приділити якості матеріалу. Щільний картон з напиленням і металевими вставками підкреслить статус ювіляра.

Дуже складно підібрати презенти для кожного члена великої компанії. У цьому випадку відмінним рішенням стануть подарункові мішечки, наповнені горіхами або цукерками.

Тканина для такої упаковки можна вибрати виходячи з індивідуальних особливостей людини. Ніжним дівчатам підійде повітряна органза, вишуканим жінкам – шовк і атлас, представникам сильної статі – бавовна, льон і шкіра.

Не забувайте, що процес розпаковування змушує серце битися частіше. Обдаровуваний завмирає в передчутті і на мить знову перетворюється на дитину.

Якісна і оригінальна упаковка — невід’ємна частина гарного подарунка.