Заробіток на файлообмінниках

Заробіток на файлообмінниках тема не нова, але як і раніше популярна. Файлообмінник — це сервіс, надає місце для зберігання і подальшого скачування файлів, які ви завантажуєте туди.

Чим вище кількість скачувань, тим більше грошей ви одержите.

В чому ж тут вигода файлообміннику? Вигода є завжди!

По-перше – це реклама. Перш ніж просто завантажити файл ,чоловік повинен буде ще хвилину чекати, переглядаючи рекламу.

По-друге це прибуток від продажу Gold і Vip акаунтів. Замовив Gold або vip акаунт платить файлообміннику гроші, який в свою чергу, дає переваги, такі як завантаження файлу без очікування і на великій швидкості. Як ви бачите, файлообмінник і в першому і в другому варіантах буде у виграші.

Отже, що собою являє файлообмінник і за рахунок чого він функціонує, ми розібралися.

Тепер поговоримо про перспективу заняттям цим способом заробітку в інтернеті. Почнемо з того, що якщо у вас відсутній унікального файлу, чи то програма або збірка музики, то заробити більш-менш нормальні гроші вам буде важко. Справа в тому, що ваш дохід буде залежати від декількох складових: розмір вашого файлу і кількість його скачування. Як правило, сума нараховується за кожну тисячу завантажень. І якщо ваш файл не унікальний, його можна набагато швидше скачати з того ж torrent’а, то і сенс простому користувачеві інтернету, шукає халяви, завантажувати на більш низькій швидкості.

Припустимо, у вас є унікальний файл або програма. Цей файл ви можете зробити самостійно, так і придбати. Але якщо ви вибрали друге, тобто купили програму з метою її подальшого безкоштовного розповсюдження, пам’ятайте про авторські права. Після того, як «на руки» ви отримали свій унікальний файл або програму, вам треба завантажити його на один або декілька існуючих файлообмінників. Після завантаження на файлобменник, ви отримаєте посилання на скачування свого файлу. Залишається справа за малим: реклама вашого посилання на скачування.

Розміщувати ваше посилання ви можете абсолютно на будь-якому Інтернет-ресурсі, де є така можливість. Найкраще для цієї мети підійде власний веб-сайт або блог. Якщо ж такої можливості немає, то це можуть бути різні форуми, каталоги, всілякі чати і т. д. Чим більше кількість людей побачить ваше посилання, тим більше ймовірність того, що файл буде скачав. Не забуваємо і про гарну «обгортку».

Короткий опис найбільш відомих файлообмінників:

Заработок на файлообменникахDeposit Files — Мабуть, самий старий і перевірений часом сервіс. Мінімальний розмір файла, який можна завантажити 1 Мб. Ціна за 1000 завантажень варіюється від 5 до 10$ , в залежності від розміру файлу. Так само кожному зареєструвався сервіс надає унікальний бонус у розмірі 5$. Враховуючи ,що мінімальна сума виводу 10$, бонус у 5 доларів вельми істотний.

Letitbit – Даний сервіс платить за скачування файлів розміром, лише від 5 Мб. За 1000 завантажень на даному сервісі можна отримати від 5 до 15$. Мінімуму , який можна вивести — 5$.

Turbobit — Добре зарекомендував себе файлообмінник нічим не поступається LetItBit і Deposit Files. Головною особливістю і перевагою файлообмінника Turbobit є те, що скачування зараховуються навіть якщо файл був завантажений повністю. Це дозволяє не втрачати прибуток, якщо людина раптом передумав качати ваш файл і відключився, або у нього стався збій зв’язку.
Мінімальна сума виводу коштів становить — 10$. Способи виведення: WebMoney; PayPal.