Починаємо заробляти на бінарних опціонах

Коли ми тільки починаємо заробляти на бінарних опціонах, то достатньо вибрати брокера, пройти реєстрацію та ідентифікацію користувача на сайті.

Потім залишається тільки перерахувати грошові кошти на депозит, і можна укладати першу операцію.

Однак, якщо ви приступите до торгівлі без попередньої підготовки, результатом неминуче стане стрімке злив капіталу.

Звісно, вас цікавить, як заробити гроші на бінарних опціонах, а не просто втратити їх.

Для цього потрібно пройти ще кілька кроків і починаємо заробляти на бінарних опціонах.

Створення стратегії

Торгівля бінарними опціонами може бути прибутковою лише при дотриманні однієї умови – кожна угода повинна укладатися за правилами, визначеними торговельною системою. Не обов’язково щось придумувати самостійно. Для початку роботи можна взяти готову стратегію, вибравши з численних методик, представлених на спеціалізованих веб-ресурсах.

Торгова система повинна включати умови для визначення оптимальної точки входу на основі показань технічних індикаторів, графічних фігур або свічкового аналізу. Чим більш чітко й однозначно прописані правила входу в позицію, тим краще.

Інший елемент стратегії для торгівлі бінарними опціонами – термін експірації. Мова йде про час, який проходить з моменту укладення угоди до закриття позиції. Якщо за цей строк ціна зміниться в потрібну сторону, ви отримаєте прибуток.

Визначається він статистичним методом. Готові стратегії, адаптовані для роботи з опціонами зазвичай містять рекомендації по установці часу експірації.

Тестування торгової системи

Навіть при наявності безлічі хвалебних відгуків про стратегії відразу укладати угоди з її допомогою на реальному рахунку не можна. На ділі торгова система може мати потребу в адаптації. До того ж підбір стратегії – справа індивідуальна. Цілком можливо, що перша-ліпша методика особисто у вас працювати не буде.

Тому спочатку треба протестувати її історії. Для цього існують спеціальні програми. Також можна проаналізувати систему на архівних даних, наявних у терміналі metatrader.

Якщо на історії підтвердилася вітальність методики, переходимо на тестування з використанням живих графіків. Це необхідно тому, що більшість індикаторів «перерисовываются», і тому перевірка на архівних даних дає недостовірні результати.

Деякі стратегії, особливо короткострокові, має сенс тестувати тільки на живій графіку. Для цих цілей краще всього відкрити демо-рахунок, щоб не ризикувати грошима.

Починаємо заробляти!

Якщо результати тестування показали ефективність стратегії, можна переходити на роботу з реальним депозитом. При цьому настійно рекомендується при укладанні кожної угоди всередині дня враховувати час відкриття торгових сесій і виходу важливої макроекономічної статистики.

Крім того, не можна ризикувати відразу всім депозитом або більшою його частиною.

Обмежте ставку по кожній угоді 2-5% від загальної суми капіталу.