Кіберсквоттерство – продаж доменів з доходом

У Росії такий бізнес, як продаж доменів зовсім ще недавно розвивалася бурхливими темпами, всі прагнули отримати більш прості і цікаві імена.

З цієї причини, всі домени, які користувалися попитом, давно зайняті і цей бізнес перейшов у більш спокійне русло.

На ринку, сьогодні, може втриматися лише професіонал.

Продаж доменів — розбираємося в питанні!

Продаж доменних імен в інтернеті, давно перетворилася на торгівлю, яка отримала назву кіберсквоттерство. На цій мудрованою науці можна заробляти чималі гроші.

У топ найдорожчих за всю історію проданих доменів, входять такі як, fund.com, business.com, beer.com всі вони були продані за декілька мільйонів доларів! Причина криється в кидком і незабутнім назві, саме їх користувачі часто вбивають рядок пошуковиків. Звичайно, в Росії, все трохи скромніше, але цей бізнес з успіхом процвітає і на нашому ринку.

Киберсквоттерство – продажа доменов с доходом

Тисячі доменів, в тому числі і вже розкручених, щодня виставляються на продаж, купивши такий домен для подальшого перепродажу, можна отримати хороший прибуток в майбутньому. Придбати доменне ім’я можна на великих російських реєстраторах, наприклад, RU — CENTER.

Займатися таким бізнесом можна паралельно з іншими проектами, витративши зовсім небагато часу. Якщо ви володієте хорошою інтуїцією і гострим оком, сміливо купуйте доменне ім’я, можливо через рік його вартість зросте в кілька разів!

Кілька секретів для початківця кіберсквоттера:

  • Реєстрацію свого першого домену, радимо почати з зон .ru і su, ці зони найбільш близькі нам.
  • Вибирайте «ключевики» — імена, які найчастіше вводяться в рядок пошуку.

Для Росії можливі специфічні імена, наприклад, kvas.ru або udochka.ru, pivo.ru. Багато хто із задоволенням придбають такі домени, для того, що б вигідно виділятися на тлі конкурентів.

  • Зверніть свою увагу на торгові марки.

Наприклад: mersedes, volga, fanta. Наше російське законодавство захищає підприємців, і ваше доменне ім’я по суду може перейти до власника торгової марки.

У зв’язку з цим, досвідчені кіберсквотери тричі подумають, купуючи такий домен. Правда, частенько бізнесменам вигідніше придбати домен у вас, ніж витратиться на судові витрати.

  • Можна купувати домени з двох або трьох букв, наприклад, xx.ru або ss.ru. Їх з радістю куплять власники таких компаній, як наприклад «Хрусткий Хліб» або «Супер Скутер».

Киберсквоттерство – продажа доменов с доходом

  • Заробити можна і на придбання тейперов. Тейперы – це назви популярних доменів з помилкою. Приміром, є зареєстрований домен Jandex.ru як похідний від Yandex.ru. Такі домени можуть деякий час призводити до власників велику кількість відвідувачів.
  • Майте на увазі, що з 2008 року зняті IDN обмеження на реєстрацію доменів у зонах .com, .net і su. Тому сьогодні можна написати наприклад www. казка. ru.

Киберсквоттерство – продажа доменов с доходом

Не поспішайте занурюватися в роботу з головою і скуповувати всі домени. Їх не вдалі імена можуть перешкодити вам заробити. Нескладно знайти успішних кіберсквотерів, які давно займаються цим бізнесом.

Проаналізуйте їх досвід роботи, подивіться належні їм домени. Продаж доменів, зареєстрованих вами, можлива на найбільшому аукціоні telderi.ru.

Набирайтеся досвіду і будьте завжди в курсі всього нового і цікавого, що відбувається в світі. У цьому випадку, у вас є чудовий шанс виявитися першим, хто зареєструє хороший домен!