Заробіток в інтернеті на серфінгу

Заробіток в інтернеті на серфінг — це один з найбільш простих і легких способів заробітку грошей в інтернеті. Суть його полягає в тому, щоб відвідувати різні сайти, за що потім виплачується певну винагороду.

Серфінг привабливий тим, що не вимагає якихось особливих знань і навичок, а тому доступний широкому колу людей. Можна сидіти за комп’ютером з чашкою кави і в спокійній обстановці переглядати сайти. Крім того, це досить швидкий спосіб заробити свій перший долар в мережі, що і привертає до себе безліч бажаючих. Більшість людей, що працюють в інтернеті, пройшли свого часу етап заробітку за допомогою серфінгу.

Заработок в интернете на серфинге

Хто за це платить?

Може виникнути питання: а чому виплачуються гроші за перегляд реклами?

На головній сторінці будь-якого, що оплачує серфінг спонсора є ключова фраза «розкрутка сайтів». Тобто рекламодавці, які є замовниками, платять гроші за те, що відбувається перехід на їх сторінки, адже тим самим забезпечується відвідуваність сайтів.

Від відвідуваності, у свою чергу, залежить позиція сайту в різноманітних рейтингах, завдяки чому до рекламодавця приходять цільові відвідувачі (потенційні клієнти).

Заработок в интернете на серфингеЩоб перегляд сайту був зарахований, треба побути на сторінці протягом певного часу, який складає, як правило, близько 20-30 секунд. Перегляд зараховується після відповіді на просте питання в спеціальному віконці (фреймі), розташованому у верхній або нижній частині сторінки. Після цього буде здійснено перехід на іншу сторінку.

Однак у деяких випадках перехід з однієї сторінки на іншу може відбуватися автоматично. Це так званий автосерфінг, в процесі якого взагалі нічого не потрібно робити, так як все буде відбуватися автоматично.

Як виплачується заробіток?

Заробіток виплачується як у вигляді грошових одиниць, так і у вигляді кредитів, які згодом можна продати на внутрішній біржі, або на інших спеціалізованих біржах.
Враховуючи те, що переглядати кілька сторінок відразу в одного спонсора не можна, ця діяльність кілька розтягується в часі. Тому краще працювати відразу в декількох серфинговых спонсорів паралельно, відкриваючи сторінки в різних вікнах браузера.
Якщо працювати на кілька спонсорів одночасно близько години в день, можна заробити декілька доларів в місяць на оплату дрібних покупок і мобільного зв’язку.

Заработок в интернете на серфинге