Тізерна або банерна реклама: чим користуєтеся ви?

Поговоримо про двох, досить популярних способи монетизації і постійному виборі вебмастера: тізерна або банерна реклама!

Зовсім недавно ви створили свій сайт? Безумовно, наповнюєте його цікавим контентом, кількість відвідувань користувачів неухильно зростає, і ви вже отримали певний вагу в пошукових системах.

Саме час згадати, для чого власне все складалося? На цьому етапі виникає резонне питання: як монетизувати свій ресурс?

По суті, це дуже схожі речі.

Банерна (медійна) реклама

Це один з найбільш ефективних і поширених інструментів заробітку в інтернеті. Біржа банерної реклами — RotaBan. При роботі з біржою, ви будете отримувати 75% вашого гонорару, 15% осядуть на біржі.

Тим не менш, рекламні біржі – досить потужний інструмент і помічник, для багатьох блогерів і власників сайтів.

Тизерная или баннерная реклама: чем пользуетесь вы?

Ви можете розмістити статичні банери, анімовані та інтерактивні. Можете самостійно шукати рекламодавця або сміливо заходити на біржу банерної реклами та розміщувати свої пропозиції там!

Тізерна реклама

Це одна з різновидів, так званої, привабливої реклами. Така своєрідна маркетингова хитрість, яка, показує людині те, що йому цікаво чи те, чого він сам хотів би досягти.
Такою рекламою часто користуються сайти для жінок, показуючи як скинути зайві кілограми, зазвичай це принадна картинка з обрывающимся на самому цікавому місці текстом.

Тизерної рекламою користуються так само різні ЗМІ, прагнучи показати щось захоплююче, цікаве і незвичайне! На тизерну рекламу з легкістю можуть клікати люди, які цікавляться новинами шоу – бізнесу.

Така реклама може бути настирливою або недовговічною, тим не менше, здатна бути досить ефективною!
Однією з найпопулярніших бірж тизерної реклами є біржа TeaserNet.
Тизерная или баннерная реклама: чем пользуетесь вы?

Ціна реклами

Ціна, яку рекламодавець запропонує вам за розміщення тизерної або банерної реклами, безпосередньо залежить від відвідуваності вашого сайту. Плата може бути як за клік, так і за покази, хоча, можливо вам будуть платити за час, на який ви розмістите банер у себе.

Що ефективніше тізерна або банерна реклама? Безумовно, варто спробувати обидва способи заробітку.

І пам’ятайте, що ваш сайт не має іскритися від реклами, як новорічна ялинка! Найголовніше – наповнюйте його цікавою якісною інформацією і заробляйте з задоволенням!