Робота онлайн-консультанта: для кого, як і де?

Робота онлайн-консультанта потрібна для будь-якого сайту, що пропонує свій товар або послуги, і який потребує в «голосі». Адже тільки жива людина може доступно і «на пальцях» пояснити цікавому клієнту переваги товару і «підштовхнути» його до покупки.

Тому онлайн-консультант сьогодні дуже затребуваний на ринку вакансій. А якщо врахувати, що цю посаду може зайняти будь-яка людина, що володіє стандартним набором якостей (грамотна мова, вміння спілкуватися і терпіння), то таке робоче місце стає вкрай вигідним і бажаним. Як освоїти це ремесло і як влаштуватися на посаду онлайн-консультанта? Насамперед, слід відзначити: для того щоб працювати на цьому терені, необхідні: наявність безлімітного Інтернету, вміння користуватися комп’ютером і певний запас часу для виконання обов’язків. Специфічних вимог до персоналу не пред’являється, вікових або професійних обмежень теж немає. Хоча наявність сертифікатів або диплому стануть безперечним «плюсом» до вашої кандидатури.

Де шукати роботу онлайн-консультанта?

Інтернет-послуги стали настільки популярні, що жорстка хвиля конкуренції захопила і всесвітню мережу. Щоб завоювати прихильність клієнта, сайти навперебій пропонують свої послуги, залучаючи покупців не тільки вигідною ціновою політикою, але і якісним обслуговуванням.

Шукаємо вакансію віртуального продавця-консультанта:

  • Сайти по працевлаштуванню. У графі пошуку вбиваємо посаду онлайн-консультанта.
  • Розмістити своє резюме на тих же інтернет-ресурсах по працевлаштуванню. Слід вказати освіту, навички, вік, попередній досвід роботи і т. д.
  • Переглядати біржі фрілансу. Нерідко власники віртуальних магазинів саме там шукають персонал для онлайн-консультацій.
  • Безперечними плюсами роботи в інтернеті є загальнодоступність, мінімальна кількість затраченого часу, цікава і нескладна робота.

    Курси з професійної підготовки консультантів тривають від кількох тижнів до місяця. За цей період претендент навчається етики ділового спілкування, психології продажу, освоює асортимент магазину і технічні моменти майбутньої роботи.

    Спробувати себе у цій професії може як студент і мама в декретній відпустці, так і пенсіонер. І хто знає, може ваша комунікабельність, привітність та професіоналізм стануть запорукою гідного заробітку та цікавої роботи.

    Удачі!