Заробіток на партнерських програмах (Частина 1)

Заробіток на партнерських програмах тема дуже популярна і обговорюється в інтернеті дуже широко. Але мені хотілося б ще раз звернутися до цієї теми і привести свій особистий досвід роботи в партнерках і мої враження на поточний момент.

Партнерські програми — це універсальний спосіб отримання доходу як для людей, які тільки починають свій шлях по заробітку в Інтернеті, так і тих, хто займається цим не один рік.

Хтось кидається в цей вид заробітку самостійно, благо матеріалу в Інтернеті багато, і на власних пробах та помилках знаходить ефективні для себе способи заробітку. А хтось віддає перевагу попередньо пройти навчання, і тут теж вибір великий.

Побачити оголошення Заробіток на Партнерських Програмах, Навчання заробітку на партнерських програмах можна легко. Згадуючи свій шлях в партнерках, я думаю зараз, що навчання треба було пройти обов’язково.

Особисте спілкування, відповіді на нагальні питання і конкретні поради щодо ситуації, набагато ефективніше читання книг і формування власних висновків. А допущені помилки, по сумі порівнянні з хорошою програмою навчання. А ось шлях до результату можна було б і скоротити.

Систематизуємо партнерські програми для кращого розуміння теми

На головному рівні, мені здається, необхідно розділити ці програми на два принципово різних види:

 • Заробіток на партнерських програмах без використання сайту. В основному це заробіток за рахунок активної роботи. Створити пасивний дохід в даному вигляді важко.
 • Заробіток на партнерських програмах з використанням власного сайту. Основний спосіб створення пасивного доходу.
 • Заробіток на партнерках без використання сайту розглянемо по окремих підкатегоріях:

  Заробіток на продажу інформаційних ресурсів

  В інтернеті є маса людей, хто створює ті чи інші інформаційні продукти. У будь-якого автора після створення інформаційного продукту головна задача потім це продати. І ось тут за рахунок партнерських програм підключається безліч людей для продажу цих продуктів.

  Найвідоміші з таких партнерок, які я особисто пробував:

  Заработок на партнерских программах

  Хороша програма для продажу інформаційних продуктів. Дозволяє заробляти вам і як починаючому автору, за рахунок широкого залучення партнерів по поширенню. Також можна заробляти як партнер по поширенню чужих матеріалів.

  Переваги — Зручний інтерфейс дозволяє ефективно моніторити ситуацію за своїм партнеркам, широкий вибір продуктів, оперативне оповіщення про новинки, партнерська програма по рефералам виплати за залучення і від доходу партнера, зручні виплати (виплати на WebMoney, Qiwi або Яндекс гаманці). Діапазон комісії для партнерів становить від 10% до 100% . Комісія сервісу 3%, але не менше 1 у.е. (60 руб.) (автоматично додається до вартості товару).

  Недоліки — дуже популярна партнерка, а отже дуже велика конкуренція. Для продавців на безкоштовній програмі партнерства є істотні обмеження.

  Заработок на партнерских программах

  Ця партнерка призначена для авторів. Автори які хочуть продавати свій інформаційний або будь-який інший товар.

  Основний принцип доходу — створюєте тематичну розсилку в якій публікуєте цікаві іншим людям матеріали, а попутно вставляєте в розсилках свої посилання на товар.

  Товар може бути інформаційним або будь-яким іншим. Може бути вашим, а може з інших партнерок. Обмежень тут немає. Головне завдання залучити до читання вашої розсилки, як можна більше людей. І звичайно для розкрутки ви можете використовувати різні канали, але найбільш ефективний для даної партнерки це поштова розсилка.

  Враховуючи, що матеріали, які ви будете публікувати, також будуть читати в поштових розсилках, то така ж розсилка популярної тематики з вашої посиланням на нову розсилку, принесе вам перших передплатників. Звичайно за це доведеться платити, але є варіанти домовиться з деякими (не найпопулярнішими) авторами щодо безкоштовної публікації реклами або «по обміну» (бартер).

  Переваги — дуже широка тематика розсилок, можна вибрати на будь-який смак; велика аудиторія яка підписується на нові розсилки за рекомендаціями публікуються на самому сайті партнерки. Розсилки для авторів можуть бути як безоплатними (з лімітом тиражу), так і платними — вибір за вами.

  Недоліки — істотних немає. З січня 2015р. ввели обмеження, що якщо автор не випускає розсилку певну кількість днів, то розсилка закривається, а передплатники віддаються авторам схожої тематики. Ну це обмеження, звичайно недолік для лінивих, а для активних, навпаки гідність.

  Є окремий клас партнерок інформаційних товарів це власне авторські сайти та матеріали, від гуру інформаційного бізнесу. Таких партнерок дуже багато, я наведу тільки одну, яка для мене виявилася ефективною.

  Заработок на партнерских программах

  Переваги — дуже широкий вибір инфоматериалов для продажу, є платні продукти і є безкоштовні промо-матеріали, що дає можливість залучати різну аудиторію. Дуже якісно зроблені і різноманітні рекламні матеріали. Є сертифікат і договір партнерства (потрібно для реклами через контекст на Яндексі). Є окреме навчання для партнерів, дозволяє уникнути багатьох помилок для початківців. Зручний, професійно зроблений партнерський кабінет, в якому є все для продуктивної роботи партнера.

  Недоліки — чесно кажучи за два роки роботи не знайшов недоліків. Практично ідеал для партнерської роботи.

  Мій досвід в даних партнерках

  Спочатку не маючи свого каналу продажів, продавав продукти через контекстну рекламу і оголошення. Оголошення в основному безкоштовні, на дошках і частково в соц.мережах. Результат — дохід рідко перекривав витрати на рекламу.

  В основному була робота в нуль. Пізніше, коли з’явилися свої сайти, безкоштовна реклама на цих сайтах, стала приносити якийсь струмочок, але це не принципове дохід, десь від 1500 до 5000 рублів на місяць.

  Висновок — можна працювати, навіть новачкові. Якщо у вас немає свого сайту і ви будете використовувати платні канали продажів, то ефективні канали залучення це контекстна реклама (але при вартості кліка не більше 3 руб.) і тізерна реклама (до 1 крб. за клік).

  Заробіток на продажах ігор

  Ігрових партнерок теж дуже багато. Я наведу лише кілька випробуваних особисто.

  Заработок на партнерских программах  

  Переваги — якісна підбірка ігор. В основному казуальні ігри. Різноманітні промо-матеріали, які можна використовувати як в контекстній рекламі, так і в публікаціях на сайтах. Зручний особистий кабінет з докладною статистикою.

  Недоліки — виведення грошей тільки на рублевий Вебмані і останнім часом виплати з затримками.

  Висновок — дуже підійде для початківців за рахунок простоти використання. Без сайту найкраще використовувати канали продажів — тизерну мережі і соц.мережі. Причому серед усіх соц.мереж лідером показав себе ВКонтакте. А ось Твіттер і Фейсбук зовсім були неефективні. Але звичайно багато що залежить від використовуваного підходу і практик.

  Заработок на партнерских программах

  Напевно одна з найвідоміших ігрових партнерок

  Переваги — безліч ігор різних жанрів. На вибір є браузерні ігри, клієнтські і мобільні. Якісні промо матеріали. Зручний особистий кабінет. Реферальна програма під 20% доходу від реферела. Працювати з цією партнеркою легко і приємно. Широкий вибір поповнення і виведення з гаманця кабінету через різні види оплат. Дуже оперативна і ввічлива підтримка.

  Недоліки — практично не виявлено.

  Висновок — підходить як для початківців, так і просунутих. Без сайту також краще всього використовувати канали продажів — тизерну мережі і соц.мережі.

  Якщо знайдете не тільки грати, але і рефералів для роботи з партнеркою, то є хороший шанс мати постійний пасивний джерело доходу.

  Заработок на партнерских программах

  Як видно із заголовка їх сайту (див. банер) вони пропонують в основному заробіток для власників сайтів. Але практика показала, що при реєстрації ви можете вказати практично будь-який сайт. Модерація дуже лояльна (допускають навіть сайти на безкоштовних хостингах), а в промо-матеріалах є прості посилання для залучення партнерів, які ви можете використовувати просто для залучення партнерів.

  Переваги для власників сайтів, це в принципі генератор ігрового контенту (ігрова вітрина). Можна з нуля створити окремий ігровий сайт або сторінку з ігровим контентом. Ігри всі клієнтські, тобто за кожне завантаження та встановлення ви будете отримувати свій бонус. Без сайту, або просто запрошуєте партнерів для заробітку на ігровому контенті, або женіть трафік на їх ігровий сайт за допомогою банерів. Є можливість залучати трафік з іноземного ринку на виділений ігровий ресурс для іноземців.

  Недоліки — вимагає певних знань компонування сайту, для власників сайтів. Для фіз. осіб виплати тільки на доларові гаманці Webmoney, від 5$. Тормознутая служба підтримки. Можна тиждень чекати відповіді.

  Висновок — підходить для початківців і не мають свого сайту. Канали просування також тизер і соц.мережі. Можна отримати швидкий прибуток, але він потребує вкладень у рекламу. Якщо ви вже вмієте працювати з тизерными мережами та соц.мережами або у вас є розкручений акаунт у соц.мережах, то дохід з однієї рекламної компанії може вимірюється в тисячах. На десятки тисяч в місяць вийти важко. Мені не вдалося жодного разу. Зараз я вже не користуюся цими каналами, так як маю два своїх ігрових сайту, які дають пасивний дохід без вкладень у рекламу.

  По заробітку з використанням свого сайту розмова буде окрема і далі.

  На сьогодні все. Продовження слідує…..