Заробіток через інтернет відгуки — попутний заробіток

Відразу обмовимося, що заробіток через інтернет відгуки не принесе вам великого доходу. Втім, якщо ви любите писати відгуки, чому б і ні?!

Адже ніякої джерело доходу не буває зайвим. Тим більше що один раз написавши коментар, ви можете забути про нього, тому що гроші будете отримувати з відвідувань користувачів.


Майте на увазі, що відгук буде приносити невеликий, але стабільний дохід приблизно місяць. Потім він спускається вниз і йде з перших позицій. Тому не намагайтеся написати багато відгуків поспіль, самі себе опустіть на нижчу сходинку. Обов’язково відповідайте на коментарі до власних відгуками, це допоможе набрати популярність і збільшити дохід.

Ваші відгуки читають модератори, копіювати нічого не можна і ставити якісь посилання теж. Ще один секрет: пишіть помітні заголовки, ваше завдання заінтригувати відвідувача, не обов’язково вказувати у назві сам товар.

Заработок через интернет отзывы - попутный заработок

Ось кілька сайтів, які допоможуть вам заробити:

— otzovik.com – стабільно виплачує гонорари. За кожну тисячу переглядів вашого відкликання, ви отримуєте до 300 рублів, в залежності від його змісту і інтересу читачів. У сайту є реферальна програма, яка дає винагороду в розмірі 20% від комісії системи, якщо ви запрошуєте нового автора.

— Irecommend — сайт, на якому ви можете залишити свій відгук про товар, яким користуєтеся самі. Так само платять за перегляди користувачів.

— 1mnenie.ru – з одного відгуку на сайті ви отримаєте 15 рублів один раз, незалежно від його відвідуваності. З 100 відгуків виходить 1500 р.

— fotorecept.com – для кулінарів і тих хто просто любить готувати. На сайті вимагають покрокові інструкції з фотографіями.

— pretenziy.ru – сайт, який дає можливість не лише писати відгуки, але й новини, розширюючи ваші горизонти. За негативні коментарі іноді платять навіть більше, ніж позитивні. Радимо вам відразу написати дві новини та отримати статус кореспондента, він дозволить вам заробляти більше. До своїх новин додавайте фото, яке збільшить відвідуваність, та принесе більший дохід.

— forlove.com.ua – сайт жіночої тематики. Приймає вірші, рецепти, історії особистого життя. На сайті можна давати консультації з медичної, юридичної та іншим тематикам, це потрібно погоджувати з адміністрацією. Тут, за 1000 переглядів ви отримуєте 1$.

Якщо ви постійний консультант , то приблизно через пів року ваші гонорари можуть досягти 300$ в місяць.

 Заработок через интернет отзывы - попутный заработок

Попит на послуги з написання відгуків тільки зростає! За статистикою великого пошукача Яндекс, в 2010 році за відгуками звернулося 16 мільйонів чоловік! Кожен з нас хоча б раз шукав відгук на цікаву для нас тему!

Не забувайте додавати фото до відзиву, це в рази збільшить відвідуваність і гонорари. Уважно прочитайте правила ресурсу, на якому зібралися працювати!

Заробіток через інтернет відгуки може стати для вас невеликим пасивним джерелом доходу!