Інтернет скарбничка — заробіток про який мріють багато

У багатьох з нас є мрія! Інтернет скарбничка — як спосіб заробітку. Ідея, яка веде нас по життю, для якої не шкода часу та коштів!
Ось тільки, часто не вистачає ні того, ні іншого! Мрія багатьох людей, так і залишається мрією.

Тим не менш, у всесвітній павутині давно є ресурси для здійснення ваших бажань! Не вірите?! Давайте перевіряти!

Інтернет скарбничка — пошук

Всі давно придумали за нас, існують різні сервіси по створенню інтернет-скарбничок! З чим асоціюється у вас ця фраза? Рожевий керамічний порося, до країв забитий монетками! Мета була проста — коли-небудь розкрити цей тайник і здійснити своє таємне бажання! З інтернет – скарбничками справи йдуть приблизно так само.
Сьогодні існує достатня кількість сервісів, що пропонують створення інтернет – скарбничок абсолютно безкоштовно. Можна, наприклад, скористатися одним з популярних, під назвою WM.СКАРБНИЧКА або будь-яким іншим сервісом, вселяє вам довіру.

Реєструємося в інтернет скарбничці

Зробіть всього два кроки:

 • зареєструйтеся на вибраному вами сервісі і створіть нову скарбничку.
 • отримаєте персональний код скарбнички і розмістіть його на вашому сайті.
 • Тепер, просто опишіть свій проект або заповітне бажання, яке ваша інтернет скарбничка збирає монети! Будь-який відвідувач вашого сайту зможе підтримати ваше бажання електронною валютою.
  Интернет копилка - заработок о котором мечтают многие
  Питаєте, навіщо їм це потрібно? Все залежить від того, на що ви збираєте гроші. Якщо ваш ресурс дійсно хороший і розповідає багато цікавої і корисної інформації, то відвідувачі з задоволенням підтримають збір коштів, наприклад, на його розвиток.
  Клікаючи на картинку з зображенням скарбнички, користувач потрапляє в особисту скарбничку вашого сайту. На цій сторінці можна кинути монету будь-яким номіналом, а так само написати коментар. Кількість переходів фіксується, і ви можете знати в обличчя всіх, хто підтримує ваші ідеї.
  Звертаємо увагу, що сервіси, роздають безкоштовні інтернет – скарбнички, з кожної монети, що потрапила до вас, знімуть свої відсотки. Іноді є можливість знизити цю комісію. Приміром, якщо відвідуваність сайту досить висока, ви можете поговорити про це з адміністрацією.

  Працюємо з інтернет скарбничкою

  Всі гроші, кинуті в інтернет – скарбничку, система переведе на ваш гаманець WebMoney.
  Интернет копилка - заработок о котором мечтают многие
  Найбільш часто відвідувані скарбнички, зазвичай збирають кошти на розвиток і підтримку свого ресурсу. Назва однієї такої скарбнички виглядає так: сказати «спасибі» сайту!

  Таким чином, творці закликають вдячних відвідувачів вкладати кошти в улюблений ресурс.
  Є й оригінальні скарбнички, наприклад: допоможіть назбирати 20 000 wmz на зустріч з Майлі Сайрус!

  Прихильники останньої, або просто, що симпатизують автору відвідувачі, зможуть кинути монетку для здійснення такої мрії.
  Якщо сама ідея інтернет – скарбничок надихає вас, сміливо шукайте відповідний ресурс і втілюйте свої мрії в реальність!