Купонні сервіси — як заробити?

Слова «купон», «купонні сервіси», «знижки», «розпродаж» діють чарівним чином на відвідувачів сайтів, соц.мереж, інтернет – магазинів. Ті, хто добре це розуміють, з успіхом займаються заробітком на купонних сервісах!

З великих купонних сервісів у Росії, можна виділити, такі як, Biglion, BigBuzzy, КупиКупон.

Такі сервіси з’явилися зовсім недавно. Успіх обумовлений їх людськими факторами. Багато хто з радістю купують товар зі знижкою, і часто час конкретної акції буває обмеженим.

Як використовувати купонні сервіси для заробітку? Відповідь проста: знаходите товари з великою знижкою до 90% і продавайте на сайті своєї вартості!

Представляємо наступний алгоритм заробітку:

1) Знайдіть хороший товар!

Цей пункт, мабуть, самий важливий! Наскільки правильно ви виберіть товар, настільки висока буде ваша прибуток. Ось парочка оптових сайтів, на яких можна вибрати товар: alibaba.com, taobao.com. Слід знати, що вибраний вами товар може прийти тільки через 20 — 30 днів! Тому, іноді, доведеться замовляти товар, орієнтуючись на наступний сезон.

Купонные сервисы - как заработать?

2) Проведіть детальний аналіз купонних сайтів.

Зверніть увагу, на ті товари, які успішно продаються, визначитеся з вибором і кількістю. Володіючи смаком і інтуїцією, ви без праці придбаєте цікавий товар зі знижкою.

3) Створіть свій інтернет – магазин.

Можете спробувати реалізувати цю ідею самостійно. Прочитайте інформацію по сайтостроению або знайдіть безкоштовний сайт, який надає такі послуги. Кращим варіантом, на нашу думку, буде витратитися на послуги веб – майстра. У цьому випадку ви отримаєте хороший і зручний для клієнтів магазин.

Купонные сервисы - как заработать?

4) Домовтеся про співпрацю з купонним сервісом..

Ви можете заробити на партнерських відносинах, розміщуючи рекламу партнера на своєму сайті. Організатори такого сервісу докладно пояснять вам, яким чином будуть розміщувати ваші товари і який відсоток від продажу відходить їм. Зазвичай це 20 – 50 %.

5) Будьте на зв’язку!

Підтримки зв’язку з клієнтами приділяється велика увага! Відповідайте на листи, телефонні дзвінки, дозволяйте будь-які питання з реалізації і доставці товару. Домовтеся з менеджером купонного сервісу, і він зможе за невелику винагороду робити все це за вас.

6) Підготуйте акцію!

Запускайте свою акцію! Слідкуйте уважно за залишками товарів, що б вчасно поповнити свій склад.

Обов’язково порахуйте всі витрати. Співпрацюючи з купонними сервісами, навіть з урахуванням усіх витрат, ви можете отримувати гарний прибуток!

Купонные сервисы - как заработать?