Партнерська програма Ebaytoday — подвійний дохід

Якщо ви ще не пробували заробляти на партнерських програмах, саме час зробити це. Партнерська програма Ebaytoday одна з таких. Цей ресурс пропонує до використання не один, а кілька інтернет — магазинів.

Проект працює вже більше трьох років і має досить хороші відгуки. На його сторінках можна побачити динаміку заробітку різних користувачів. Є люди, які заробляють на партнерці приблизно 2000$ в місяць!

Для початку, багато з них виходять на 300$, а далі все залежить тільки від вас. У будь-якому випадку, це досить прибутковий спосіб заробітку в інтернеті.

Який дохід можна отримати?

Отримати дохід від партнерської програми Ebaytoday можна двома способами. Перший – 25% від тієї суми, яку затратили запрошені користувачі. Другий спосіб – оплата в розмірі 10% за кожного залученого клієнта.

Якщо такий відвідувач, переходячи по спеціальному посиланню, зареєструється і зробить замовлення, у виграші залишитеся ви обидва. Партнерська програма Ebaytoday зарахує по 10$ кожному. Вам, за залучення клієнта, а вашому другу – в якості подарунка і для подальшої мотивації.

Про високу конвертації говорити не доводиться, судіть самі, цей онлайн магазин обробляє понад 65 000 замовлень щомісяця!

Партнерская программа Ebaytoday

До плюсів партнерської програми Ebaytoday, можна віднести виплати будь-якої суми, що запитується, таким чином, в будь-який момент ви зможете зняти скільки завгодно грошей. Так само радує той факт, що реффералы завжди залишається за вами і дажемчерез кілька років. Таким чином, ви отримуєте від оплати їх послуг 25% і ще стільки ж від послуг партнерів.

Після реєстрації на Ebaytoday, ви повинні розмістити посилання на своєму майданчику. Що б залучити клієнтів, можете самі замовити товар в хорошому закордонному магазині, а потім написати статтю на цю тему. Користувач обов’язково зацікавиться вашим особистим досвідом. Адже ні що так не надихає, як чийсь вдалий приклад!

Тим більше що в закордонних інтернет – магазинах все дійсно дешевше і хорошої якості.

Партнерская программа Ebaytoday

А якщо власного ресурсу у вас немає?

Цю партнерську програму можуть використовувати і ті, хто не є власником сайту або блогу. Ви можете отримати реферальне посилання і поширювати її будь-яким зручним для себе способом. Наприклад, розміщувати на своїх сторінках у соціальних мережах або використовувати email розсилку.

Ваше завдання – набрати людей, дійсно зацікавлених у замовленні товарів через інтернет, тоді ваші доходи будуть тільки рости!