Заробіток на яндекс директ

Розглянемо заробіток на яндекс директ, як один з видів монетизації вашого сайту.

На сьогоднішній день багато користувачі мають хороші тематичні сайти. Тим не менш, далеко не всі збираються їх монетизувати.

Коли приходить така думка, власник сайта розміщує у себе різні банери і посилання на різного роду рекламу. Контролювати такий процес просто необхідно.

Сьогодні ми розповімо про те, як автоматизувати процес розміщення реклами на сайті. Такі програми вже давно існують.

Яндекс Директ – одна з найбільш відомих систем з розміщення контекстної реклами. Процес фактично автоматизований, це дозволяє один раз прийнявши рішення про співпрацю, перекласти на Яндекс.Директ частина ваших проблем!

Тепер ви можете спостерігати за всім зі сторони!

Що б зареєструватися в проекті, потрібно не тільки мати свій веб – сайт, але і постійне число відвідувачів, що дорівнює 300. До того ж хостинг, на якому знаходиться ваш сайт, повинен бути платним і досить розкрученим. Інші вимоги Яндекс Директ ви можее подивитися на самому сайті.

заработок на яндекс директ

Статус учасника проекту вам можуть надати тільки через місяць. Не забудьте зареєструвати аккаунт в Яндексі, зареєструйте поштову скриньку.

Тепер можна сміливо встановлювати на сайті рекламний блок. Ваш перший заробіток прийде разом з показом першої реклами. Величина його буде залежати від кількості користувачів, які переглядають цей рекламний блок.

Можна працювати безпосередньо з мережею Яндекс, так і через будь-центр обслуговування: MixMarket, Adself, E – Customer, Profit – Partner. У таких центрах існує своя система знижок і бонусів.

Плюси контекстної реклами Яндекс:

  • хороші виплати за один клік, приблизно 0.15 – 0.4$;
  • зручний спосіб виплат. У самій мережі Яндекс, мінімальна виплата 500 рублів, але якщо зареєструватися в центрах обслуговування, то мінімальна сума може бути будь-якою.

Мінуси контекстної реклами Яндекс:

  • висока унікальність контенту сайту;
  • до того ж, сайт повинні відвідувати понад 300 відвідувачів в день. Програма для великого ресурсу;
  • розміщувати можна тільки один блок реклами на сторінці

заработок на яндекс директ

Безумовно, вимоги у Яндекс.Директ набагато вище, ніж, наприклад, у Google Adwords, але з першої партнерської програми ви зможете отримати більший дохід.

Просування вашого сайту буде набагато ефективніше. Є куди прагнути!

Будь ласка, не порушуйте правил даного сервісу, за це ви можете отримати бан.

Заробіток на Яндекс Директ, цілком реальний, і з часом можна отримувати хороший пасивний дохід.