Робота продавцем в інтернеті

Сьогодні ми хотіли б вам розповісти про такий вид заробітку, як робота продавцем в інтернеті. Суть роботи в тому, щоб рекламувати товари різних інтернет магазинів і отримувати свій відсоток від продажу.

В середньому можна отримувати від 10% до 30% від вартості замовлення, залежить від кількості проданого товару у день.

З чого почати?

В першу чергу вам треба буде знайти кілька магазинів з партнерськими програмами. Можете просувати товари і одного магазину, якщо у нього є великий вибір, а можна таким чином рекламувати кілька магазинів, але бажано зі схожою продукцією.

Отже, у вас буде ваше посилання, по якій якщо перейдуть у магазин і куплять товар, то б отримаєте винагороду. Можна звичайно розміщувати її по форумів, соцмереж і давати друзям, але це не ефективно.

Краще створіть групу в соцмережі, або канал на ютубі, і рекламуйте товари, робіть огляди, тоді до вас буде більше довіри. На тих же форумах можете в діалозі ненароком розповісти про досвід покупок в своєму магазині і таким чином прорекламувати його.

З часом ви освоїте всі тонкощі такого заробітку і зможете отримувати пристойні гроші не виходячи з дому.

Приклади партнерських магазинів

А тепер кілька ресурсів з партнерськими програмами:

1. Інтернет магазин Red – Hat.

Жіночі та чоловічі речі, косметика, прикраси, аксесуари. Хороша партнерська програма, має 3 рівня. Ви можете отримувати 10-20% від покупок по вашій реферального посиланням і 3% від покупок за рефке запрошених вами таких самих продавців, і 2% від рефералів 3 рівня.

Таким чином з часом можна побудувати свою команду і нічого самому не рекламувати.

2. Магазин Rediska

Продає від телефонів до тренажерів, різні подарунки та багато іншого. Від 25 до 40% винагороди за покупки, залежно від товару.

5% отримуєте від запрошених вами партнерів. Виведення грошей щотижня.

Є детальна статистика по всім відвідувачам по вашому посиланню.

3. ALL-GSM

Магазин цифрової техніки. Великий вибір техніки і винагороду від 10 до 30%, залежно від кількості купленого товару за 1 день.
Це лише кілька прикладів магазинів, готових співпрацювати з вами і де є робота продавцем в інтернеті.

Таких ще дуже багато в інтернеті, тому шукайте найвигідніші пропозиції та починайте заробляти.