Електронні гроші Яндекс.Гроші

Електронні гроші Яндекс.Гроші можуть вам знадобиться, якщо ви збираєтеся знайти заробіток в інтернеті чи вже працюєте у всесвітній павутині. Коли ви починаєте шукати різні платіжні системи.

Сьогодні мова піде про сервіс електронні гроші Яндекс.Гроші. Представляємо читачеві покрокову інструкцію, про те, як створити свій гаманець в даній системі і навчитися здійснювати будь-які дії з ним.

Покрокова інструкція підключення:

 • Заходьте на офіційний сайт, у верхній частині тисніть на кнопку «Завести Яндекс Гроші».
 • Якщо у вас немає своєї пошти на Яндексі, заведіть її. Потім знову натисніть на кнопку з п. 1) Якщо електронна пошта у вас вже є, вам не потрібно знову проходити процедуру реєстрації, т. до гаманець буде прив’язаний до вашого облікового запису.
 • Заводите платіжний пароль. Він потрібен для того, що б ви могли безпечно здійснювати різні операції. Бажано, що б він збігався з паролем від поштової скриньки. Запам’ятайте та запишіть. Входити на сайт ви зможете за допомогою пароля реєстрації, а якщо захочете зробити покупки або інші грошові маніпуляції, потрібно буде вводити платіжний пароль.
 • Пройдіть на сторінку реєстрації, на якій вам запропонують заповнити деякі особисті дані. Система буде запитувати паспортні дані. Радимо заповнити їх, що б не мати проблем з виведенням грошей. Далі, вам слід отримати персональний номер гаманця
 • Тепер ви можете виробляти різні маніпуляції зі своїми засобами, поповнювати гаманець, оплачувати багато товари і послуги через систему Яндекс гроші. Це може бути оплата телефону та інтернету, штрафи, купівля квитків, одягу і багато іншого. Так само ви зможете перевести гроші з одного рахунку на інший. Для цього краще всього скористатися послугами спеціальних сайтів, які за певний відсоток перекинуть будь-яку суму з однієї платіжної системи на іншу.
 • Покласти гроші на свій гаманець ви зможете за допомогою телефону, через салони “Евросеть”, в терміналах оплати, а так само за допомогою пластикової картки. Натисніть на кнопку «покласти в гаманець» і ви побачите найближчий пункт, в якому є можливість поповнити рахунок.
 • Вивести гроші можна, сплативши комісію, в розмірі 3-5%.
 • Электронные деньги Яндекс.Деньги

  Ще кілька важливих зауважень про використання Яндекс.Грошей:

  • Запишіть номер вашого гаманця. Він обов’язково знадобитися. Коли будете поповнювати свій Яндекс гаманець, перевіряйте всі цифри, що б не перевести гроші комусь іншому.
  • Нікому не повідомляйте ваш платіжний пароль.
  • Не відгукуйтеся на листи шахраїв, з проханням ввести свої дані ще раз.

  При переході на сайт, переконайтеся, що ви дійсно перебуваєте на сайті Яндекс.Гроші.

  Застерігаємо вас від ресурсів — підробок, які мають на меті отримати доступ до особистих даних і паролем. Так само в інтернеті є фальшиві пункти обміну з надзвичайно вигідним курсом.

  Не попадіться на вудку шахраїв!

  Электронные деньги Яндекс.Деньги