Віртуальний каталог товарів з лайків ваших френдів у соцмережах

Пропонуємо свіжу ідею. Віртуальний каталог товарів, сформованого на підставі уподобань ваших друзів із соціальних мереж.

Фактично це створення індивідуальної бази для перегляду і вибору товарів. Індивідуальної – значуще в даному випадку слово.

Звідки взятися базі?

Вона формується з «лайків», «класів» та інших знаків схвалення ваших друзів з соціалок. Отже, по порядку.

  • Для початку ви повинні бути користувачем кількох соціальних мереж. Ця умова не обговорюється, як і наявність інтернету. Таким чином, ви – зареєстрований користувач з багаторічним стажем, у вас купа друзів у різних соцмережах.
  • Ви реєструєтеся на Pickie. Pickie – це персоналізований онлайн магазин товарів для вас і вашого будинку. Як працює ідея насправді? Прямуємо далі.
  • Ви зареєструвалися. При цьому, крім стандартних даних (дата народження, стать, інше, інше), ви позначаєте свої сфери пристрастей для формування спектру товарів, який вам цікавий. Таким чином ви очерчиваете для системи коло пошуку, позначаєте свої споживчі переваги. Виртуальный каталог товаров из лайков ваших френдов в соцсетях
    Припустимо, ви – молода приваблива дівчина. Любите вечірки, зустрічі, спілкування, враження, посиденьки. Що ви відзначите? Одяг, взуття, косметику, біжутерію – думаю, сенс зрозумілий. Книгам по домоводству, рибальських снастей, спортивного інвентарю не загрожує потрапити в цей список. Ви позначаєте виключно свої, дівочі, пріоритети, побажання, смаки.

Тут ж при реєстрації ви вказуєте свої акаунти у міжнародних соціальних мережах типу фейсбуку. Те ж саме проробляють ваші друзі мереж, вказавши, відповідно, свої персональні уподобання. Загалом-то, вступна частина закінчена. Після цього ідея починає працювати.

Що відбувається далі?

Коли ви зупиняєте вибір на товар чи відзначаєте його як сподобався, ваші друзі зможуть побачити і оцінити ваші уподобання. Ви, у свою чергу, отримуєте можливість вибирати з вже отфильтрованному ними списком.

Не виключено, що ваша подруга переглянула сотні і сотні пар взуття, щоб знайти оригінальні, красиві, доступні. Вам залишається тільки пройти по второваною стежкою.
Виртуальный каталог товаров из лайков ваших френдов в соцсетях
Крім того, віртуальний каталог товарів «запам’ятає» ваш вибір, проте навздогін запропонує не іконку кшталт «Вам також сподобається» або «З цим товаром купують», як роблять схожі сервіси, а аналогічні товари, обрані кимось зі схожими смаками. Так що не виключено, що до ваших туфель несподівано трапиться дуже підходяща сумочка. Ловіть!

Підіб’ємо підсумки

Ви не відкриваєте Америку, а реєструєтеся на черговому сервісі. «Сидячи на дивані», отримуєте можливість ділитися знахідками з друзями, оперативно і в хорошій якості оцінювати їх переваги, робити приємні і корисні покупки. Основа пропозицій каталогу – ваші і тільки ваші споживчі переваги.

Легко, швидко, зручно. Приступимо?