Комерційна нерухомість — як правильно підібрати

Коли ви збираєтеся почати власний бізнес, перед вами вимальовується відразу кілька варіантів. Комерційна нерухомість — один з них. Багато вибирають продаж товарів оптом і в роздріб.

Однак для успішної торгівлі необхідно наявність хоча б одного спеціального приміщення.

Якщо у вас немає вільних коштів на його придбання, оренда складу в москві буде ідеальним рішенням.

Головне тепер, правильно підібрати комерційну нерухомість.

На що потрібно звернути увагу в першу чергу?

Приступаючи до пошуку приміщення, слід враховувати кілька факторів:

  • Місцеположення має бути зручним і мати гарну транспортну розв’язку. Це необхідно для підтримки певного запасу товару. Велика кількість часу, витрачений на дорогу, істотно знизить продуктивність вашого бізнесу.
  • Крім того, необхідно прийняти до уваги специфіку продукції, яка буде зберігатися на складі. Так, для будівельних матеріалів можуть знадобитися спеціальні пристосування, ліфти та інша техніка. А для харчових продуктів необхідно наявність холодильних камер і кондиціонерів.
  • Велике значення має безпека експлуатації нерухомості. Склад повинен бути оснащений хорошою сигналізацією. Великим плюсом буде централізоване обслуговування, що включає в себе не тільки охорону, але і прибирання приміщення.
  • Висота стель і площа нерухомості можуть зіграти істотну роль, якщо ви будете займатися торгівлею великогабаритним товаром. Для невеликих виробів підійде практично будь-яку будівлю.

Останнім часом отримали велике поширення склади, суміщені з офісом.

Вони стали дуже популярні серед підприємців, що займаються інтернет-торгівлею.

Подібні приміщення не тільки функціональні, але і дозволяють відчутно знизити витрати на ведення бізнесу.

Де знайти необхідну будівлю?

У пошуку нерухомості вам можуть допомогти спеціальні сайти, на яких розміщені оголошення від власників. Заповнивши пошукову форму, ви побачите всі пропозиції, що відповідають заданим параметрам.

Подібний сервіс значно заощаджує дорогоцінний час.