Як заробити на створенні сайтів? Легко!

Якщо для вас актуальне питання — як заробити на створенні сайтів. Якщо ви з тих скептиків, які вважають, що сайти можуть створювати тільки програмісти, ми спробуємо вас переконати!

Звичайно, якщо пред’являти до сайту надто високі вимоги, без спеціаліста в цій галузі не обійтися. Сьогодні ми розповімо, як зробити гарний якісний сайт своїми руками. Для більшості користувачів інтернету, зробити це здається нереальним. Вони уявляють собі величезні талмуди з програмування, бояться таких незрозумілих слів як MYSQL, CSS.

Готові платформи для створення сайтів

Можливо ви не в курсі, але на сьогоднішній день існує достатня кількість готових платформ, які допомагають створювати сайти не тільки людям малого і середнього бізнесу, але і новачкам, які хочуть заробити на цьому. Такі движки створюються веб – програмістами та надаються, як платно, так і безкоштовно. З найбільш популярних і доступних платформ можна виділити такі як WordPress, Joomla, Drupal.

Найбільш простою, на наш погляд, є платформа WordPress. З її допомогою кожен може створити свій сайт. Все ж вибір «движка» залежить від ваших конкретних запитів.

Как заработать на создании сайтов? Легко!

Так, наприклад, якщо ви просто хочете розповісти про свій бізнес, і сам проект буде складатися з декількох сторінок (головна, послуги, контакти), в цьому випадку вам потрібен простий сайт – візитка. Якщо вашою метою є запуск порталу з великою кількістю інформації, то вам підійде створення інформаційного сайту.

Для сайту – візитки та інформаційного сайту, цілком достатньо можливостей платформи WordPress. Вона проста в установці і управлінні, має велику кількість готових шаблонів і зручну панель адміністрування. Для більш складних сайтів, наприклад, створення інтернет – магазину, перевага віддається «движку» Joomla. Нарешті, платформа Drupal підходить для створення великих проектів, бо володіє хорошою функціональністю і гнучкістю модулів. Вибирайте платформу, вивчайте її можливості і у вас обов’язково вийде створити свій якісний сайт.

Розкрутка сайтів

Створити сайт — це півсправи. Необхідно також його «розкрутити». Для цього існують спеціалізовані сервіси і компанії, які або допоможуть вам у розкрутці або зроблять за вас, по окремому замовленню. Приміром, компанія InterPromo — розкрутка сайтів київ. Інтернет дозволяє вибирати компанії як за місцем знаходження сайту, так і поза прив’язки до нього. Головне, щоб у компанії-партнера був відповідний релевантний досвід робіт.

Как заработать на создании сайтов? Легко!Якщо ви вирішили заробляти на створенні сайтів для інших, то на своєму якісно зробленому сайті ви можете написати, що чините відвідувачам послуги по створенню власних сайтів.

Така робота може бути затребувана підприємцями вашого міста, організаціями, усіма, хто хоче зробити рекламу в інтернеті. Не забувайте про друзів і знайомих, цілком ймовірно, що вони стануть вашими першими клієнтами і допоможуть в рекламу ваших послуг. А ваш сайт, якщо він якісно зроблений, послужить, крім реклами, ще й доказом вашої професійної роботи.

Сьогодні достатньо людей малого і середнього бізнесу, у яких поки немає свого сайту. З цієї причини, ваша робота може бути дуже затребуваною.