Алюмінієве скління лоджій як бізнес

У багатьох квартирах є лоджії або балкони. Деякі з них засклені, інші ні. Алюмінієве скління лоджій — найбільш функціональний варіант, адже використовувати взимку відкритий балкон практично неможливо. Тому попит на їх скління і утеплення є. Особливо в невеликих містах слабо розвинене алюмінієве скління балконів Зеленоград, наприклад, має всього кілька подібних організацій.

Особливості алюмінієвого скління

Кількість споруджуваної нерухомості в містах збільшується. У зв’язку з цим росте і попит на послуги зі скління алюмінієвим профілем вікон, балконів, фасадів, лоджій і зимових садів. Алюміній дуже затребуваний, так як має наступні властивості:

 • Надійність конструкції.
 • Добре захищає від пилу і шуму.
 • Довговічність.
 • Широка колірна гамма.
 • Низька ціна.
 • Алюміній використовується тільки для холодного скління, т. к. він пропускає холод. Тобто житлові приміщення їм робити не варто. Для таких цілей краще підійдуть пластикові вікна з внутрішньою обробкою.

  Вкладення в бізнес

  Бізнес по склінню вважається досить прибутковим: ремонтні роботи не віднімають багато часу, майстри працюють відрядно, замовник оплачує матеріали, а офіс не потрібен, так як замовлення приймаються по телефону. Основні витрати – купівля інструментів і реклама.

  Рекламувати свою фірму краще кількома способами одночасно: оголошення, листівки, місцеві рекламні видання, інтернет. Для зменшення витрат можна скооперуватися з дружніми фірмами і виплачувати їм відсоток за залучених клієнтів. Наприклад, з компаніями по установці дверей або вікон.

  Щоб почати діяльність, потрібно отримати свідоцтво індивідуального підприємця. Потім слід оформити дозвіл на дані види робіт та укласти договори з постачальниками.