Як вибрати бізнес центр підприємцю

Як вибрати бізнес центр, питання для підприємця актуальний майже кожен рік. Перш, ніж торкнутися питання класифікації бізнес-центрів, бажано в першу чергу усвідомити, що вони з себе представляють.

Інфраструктура бізнес-центру

При веденні бізнесу в умовах сучасного життя важливою складовою є наявність відповідної інфраструктури, яка являє собою певний комплекс приміщень для здійснення ділової діяльності.

Під поняттям «підходяща інфраструктура», як правило, передбачають наявність вільного і безперебійного доступу до комунікаційних засобів, технічний стан, місцезнаходження та близькість орендованого приміщення до основним транспортним гілках міста і країни.

Не останнім критерієм при виборі приміщення стають кваліфікований обслуговуючий персонал, відповідний екстер’єр та інтер’єр будівлі, ступінь безпеки та наявність місця харчування для службовців.

Таким чином, обирається бізнес центр повинен відрізнятися зручністю і комфортабельністю для ведення бізнес активності. Виходячи з усіх перерахованих вище моментів, і відбувається їхній поділ.

Розподілом бізнес нерухомості за класами займаються спеціально створені для цього Сертифікаційні комісії, роблячи перегляди раз на один або два роки (іноді частіше). На даний момент у всіх великих містах України ці комісії працюють, починаючи від Києва до Криму.

Класи бізнес нерухомості

Виділяють три основних рівня бізнес нерухомості:

  • клас «А» — елітна нерухомість: найкращі приміщення з ідеальними умовами, але через високу вартість. Їх оренду або купівлю можуть собі дозволити лише великі компанії з великим стабільним доходом;

Как выбрать бизнес центр

  • клас «В» — являє собою «бюджетний» варіант: має практично ті ж характеристики, що приміщення першого рівня. Але з трохи зменшеним набором послуг для бізнесу, які ніяк не позначаться на репутації орендованої фірми. Оскільки помітити різницю між першим і другим класом клієнти навряд чи зможуть. Приміщення цього класу можна орендувати або придбати за більш прийнятними цінами;
  • клас «З» — приміщення володіють мінімальним рівнем комфорту для працівників та клієнтів, недорогим дизайном і незручним плануванням, відсутністю системи кондиціонування, віддаленістю від центру, скромним набором послуг. Найбільш економний варіант, який підходить для маленьких організацій і компаній.

Как выбрать бизнес центр