Огляд найбільших бірж для біткоіни трейдингу

7-31-2020
Биржа криптовалют Cryptex - YouTubeНайбільшими біржами для біткоіни трейдингу на даний момент є такі майданчики як ВТС-е, BitStamp, Exmo і ряд інших. З популярних сучасних майданчиків також можна звернути свою увагу на CEX.IO, засновану в 2013 році. Біржа має мультифункціональну платформу, надає можливість здійснювати торгівлю за ринковим і лімітні ордери, має російськомовний інтерфейс. У 2015 році на ринку також з’явилася торгова площадка Livecoin, що працює з криптовалюта. Її тестуванням займалися незалежні трейдери, які визнали біржу зручною для роботи, комфортною навіть для новачків в цій сфері. Також хочемо вам порекомендувати биржа биткоинов онлайн Cryptex
Біткоіни біржа MTGox

Біржа біткоіни MTGox стала першовідкривачем на ринку криптовалюта. Вона була створена ще в 2007 році, коли цей напрям тільки почало розвиватися. Спочатку майданчик була призначена для торгівлі ігровими картами. Саме з цієї причини вона носить назву, яке розшифровується як Magic The Gathering Online eXchange. Саме через цю біткоіни біржу за даними на 2013 рік здійснювалося понад 45% всіх операцій з криптовалюта. У 2014 році майданчик була визнана третьою за обсягом торгів на світовому ринку. Через проблеми із законодавчою базою США в 2014 році у біржі виникли складності з виведенням коштів в доларах США. У лютому того ж року майданчик була закрита у зв’язку з тим, що з рахунків її користувачів і власників були виведені кошти на суму близько 350 мільйонів доларів США. Біржа була закрита за рішенням суду в квітні 2014 року.
Біткоіни біржа BTC-e

На даний момент біткоіни біржа ВТС-е займає гідне місце в п’ятірці найбільших в світі майданчиків, що спеціалізуються на торгівлі криптовалюта. Серед російськомовних бірж ВСТ-е є найбільшою. Біржа була створена в середині 2011 року. Уже в 2015 році її добовий оборот становив близько 12,5 тисячі ВТС. Основний банк, з яким співпрацює торгова площадка, розташовується в Чехії. Сама біржа зареєстрована в Болгарії, а керуюча нею компанія розмістила свої активи на ринку Кіпру. При цьому засновниками ВТС-е дійсно є програмісти з Росії, які, до речі, в один з періодів свого життя працювали в Сколково. Торгові бот «MetaTrader 4» належить ВТС-е. Майданчик має російськомовний, китайську та англійську чати. Підтвердження особистості при реєстрації не потрібно.
Біткоіни біржа BitStamp

Біткоіни біржа BitStamp була однією з перших кріптовалютних майданчиків, яка офіційно зареєструвалася на території Євросоюзу – в Словенії. На даний момент торгова площадка входить в десятку найбільших біткоіни бірж у всьому світі. На початок 2015 року добовий її оборот вже складав близько 12 тисяч ВТС. Біржа пропонує можливість здійснювати торги по таких валют як долар США і ВТС. Початкова комісія майданчика становить 0,5%. При активному зростанні обсягу торгівлі розмір комісійних буде зменшуватися до 0,15%. Реєстрація для російськомовного користувача на BitStamp не складе труднощів – майданчик має інтерфейс на нашій мові.