Бізнес для жінок — поради інвестора Кім Кійосакі

Що таке бізнес для жінок ми розглянемо озброївшись ідеями чудової жінки — інвестора Кім Кійосакі!
Навіть якщо вважаєте, що бізнес – це зовсім не ваше. Прочитайте цю статтю!
Впевнена, що зможу зрушити вашу думку в потрібну сторону!

Все що я розповім в цій статті, навіяно її книгою «Багата жінка».Багато знайомі з книгою Роберта «Багатий тато, бідний тато», але не багато хто знає, що за цим великим чоловіком стоїть велика жінка!

Бізнес для жінок — мотивація у свободі

Книга Кім вийшла під гаслом: «ТЕРПІТИ НЕ МОЖУ, КОЛИ МЕНІ ВКАЗУЮТЬ, ЩО РОБИТИ!»

Власне це і стало головним мотиватором і стрижнем у досягненні успіху! На сьогоднішній день Кім досвідчений інвестор, власниця багатомільйонної нерухомості в багатьох країнах світу.

Тим не менш, коли у неї не було і сотої частки того, що є на сьогоднішній день. У 1994 році Кім стала абсолютно вільна у фінансовому відношенні!

Вона створила свій «грошовий потік», який приносив їй в той момент стабільний щомісячний дохід.

Кім рухає кожну з нас до потрібної мети, показує потрібний напрямок, пропонує шукати правильні засоби. Її досвід і методи, доступні всім домогосподаркам, офісних співробітниць, власницям власного бізнесу!

Книга, в якій вона ділитися своїми секретами, є потужним мотиватором! Її підтримка і знання, додають впевненості і дають потужний стусан в потрібному напрямку!
Бизнес для женщин - советы Ким Кийосаки
Тепер докладніше, що ж пропонує ця знаменита жінка для досягнення успіху і незалежності?

Ось деякі тези з її книги:

Придумайте вагому причину!

Ваша причина повинна бути правильною, мотивуючої вас весь час йти вперед і не здаватися. Причин, стати незалежною і самостійно забезпечити своє фінансове майбутнє, може бути безліч! Знайдіть свою причину – вагому!

Оцініть ваше нинішнє фінансове становище!

Для цього, Кім пропонує наступне:

  • Перерахуйте свої щомісячні витрати.
  • Підрахуйте, якими засобами маєте сьогодні, включаючи заощадження, дохід від інвестицій, акції, депозитні сертифікати – все, що можна швидко продати і перетворити у готівку.
  • Розділіть суму доходів з п. 2, на суму витрат п. 1 та отримайте показник багатства!
    Наприклад, якщо ваш коефіцієнт 7, у разі втрати роботи, ви зможете прожити, без втрати рівня життя, 7 місяців. Якщо коефіцієнт, приміром, 0.7, це означає, що ви не протягнете без роботи і місяці! Тут немає правильних або не правильних результатів. Мета – визначити ваше поточне фінансове становище.

Складіть чіткий план, до чого ви прагнете і як цього досягти!

Можливо, ваш план буде полягати в інвестуванні в нерухомість, акції або в роботі з фондовими опціонами. Визначтеся з інструментом інвестування. Це можуть бути навіть права на інтелектуальну власність або на водне і повітряний простір.
Вирішіть, чого ви хочете більше, створити «грошовий потік» або отримувати капітальну прибуток. Перше може дати стабільний щомісячний дохід, друге разовий, але досить відчутний приплив коштів на ваш банківський рахунок. Поставте чіткі терміни, як у досягненні самої мети, так і проміжних результатів.

Вірте в свій успіх!

Кім вірить, що будь-яка жінка може стати фінансово незалежною!Будь-яка! Навіть та, яка далека від світу економіки і фінансів! Що значить, у вас не математичний склад розуму? Ці відмовки, Кім відкидає відразу! Читайте газети, дивіться фінансові новини, обов’язково знаходите незнайомі слова в інтернаті! Полюбіть знаходити відповіді на питання і дізнаватися щось нове! У вас все вийде! Не бійтеся помилок і завжди вірте в себе! Ви обов’язково досягнете поставленої мети!
Бизнес для женщин - советы Ким Кийосаки
У висновку, наведу слова Маргарет Тетчер:
«Я виключно терпляча, за умови, що, зрештою, все вийде по — моєму!»
Багато людей тільки говорять, а робить хтось інший!

Запитайте себе, чи готові ви зробити необхідні кроки в бік своєї мети? Сміливіше беріться за справу! Вас, точно чекає успіх!!
Бізнес для жінок – це те, що за життя потрібно будь-якій жінці!