Де купити валюту

4-15-2019

Где купить валюту
Купити валюту онлайн, на пошті або в терміналі і придбати акції Apple.
Також хочемо порекомендувати почитати – Де купити валюту швидко і вигідно http://pemz.com.ua/2018/12/15/de-kupiti-valyutu-shvidko-i-vigidno/
Україні повною мірою набув чинності закон про валюту. Тому вже 7 лютого закон про валюту повинен заробити в повній мірі.
Які нові можливості з’являться в українців вже через місяць.
До недавнього часу українці могли купувати валюту тільки в ліцензованих пунктах обміну (банки та небанківські фінансові установи) і класти її на депозит. Все інше, в тому числі онлайн купівля – продаж – не можна.
Головна зміна: НБУ пом’якшив умови видачі ліцензій на торгівлю валютою небанківським фінансовим установам.
Також прибрали вимога про наявність у НФУ не менше п’яти структурних підрозділів, приміщення яких відповідають вимогам Нацбанку.
Купити – продати валюту в терміналах та банкоматах банків можна без наявності карткового рахунку. Операції проводяться виключно з готівкою.
Користувач може обміняти гривні на долари, євро або іншу валюту, яку запропонує апарат. Протягом 15 хвилин можна буде провести зворотну операцію. грн), банки та інші фінустанови тепер не мають права вимагати у клієнта надання особистих даних і підпис на квитанції або документі РРО.
З 7 лютого, згідно з постановою НБУ , громадяни зможуть купувати і продавати іноземну валюту у поштових відділеннях .
Обов’язкова вимога: не менше 50% доходів підприємств має бути від діяльності у сфері надання поштових послуг. Крім того, буде враховуватися відповідність вимогам до фінансового стану, структури власності, репутації і профпридатності начальницького складу.
НБУ оприлюднив 8 основних постанов, які замінили попередню базу з 56 нормативно – правових актів у сфері валютного регулювання.
Згідно з ним, з 7 лютого в Україні дозволяється оnline – купівля іноземної валюти фізичними особами.
Правда, є ліміт – до 150 тис. грн / день в готівковому еквіваленті.
З часом у Нацбанку ліміт у 150 тис. грн в день планують збільшити або взагалі скасувати.
Але закон про валюту цінний і важливий не тільки з – за широких можливостей купівлі – продажу валюти, а завдяки зняття ряду обмежень, які створюють більше додаткових труднощів для ведення зовнішньоекономічної діяльності та стримують нові іноземні інвестиції в Україну. , – пояснює переваги голова правління НБУ Яків Смолій.
Читайте також: Кінець валютного концтабору.