Основні різновиди друкованої промисловості.


Основні різновиди друкованої промисловості.
Перша група з цього списку – точніше буде назвати її «папір та картон для поліграфії» – наймасовіша і широко поширена, адже понад 30% від усієї виробляється в країні паперової продукції йде саме на поліграфічні потреби. В залежності від щільності паперу для поліграфії, виділяють декілька її типів, що розрізняються сферами використання і властивостями. Основним параметром, який характеризує папір, є щільність. Саме від неї залежать всі властивості і характеристики продукції паперової продукції. Також ви можете знайти все необхідне на ресурсі уф печать.
Отже, в залежності від щільності, виділяють наступні види паперу для поліграфії. Газетний папір, на відміну від офсетного, виготовляється з деревної маси, внаслідок чого має низьку щільність. Як ясно з назви, газетний тип паперу використовується виключно для виробництва і випуску періодичних видань і газетної продукції. Крейдований папір – це продукція високої якості, що представляє собою паперову основу з певним спеціалізованим покриттям. Завдяки цьому покриттю, при друку такий вид паперу чудово зберігає всю насиченість кольору.
Крейдований папір застосовується для друку листівок, глянцевих журналів та різної рекламної продукції. Офісний папір, без якої неможливо уявити життя будь-якого сучасного офісу, є одним з найбільш поширених типів паперу для поліграфії. Вона стійка до фізичних пошкоджень, тому служить довше інших видів паперу. Буває різної щільності і, як випливає з назви, служить для упаковки товарів або продуктів.