Освіта в Швейцарії

6-19-2018

Навчання в Швейцарії по праву визнається престижним. Система освіти тут знаходиться на такому ж високому рівні, як і все, що робиться в цій країні – легендарні годинник, надійні банки, чудовий шоколад. Агентство Studylab допоможе Вам зануритися в неповторну мовне і культурне середовище цієї держави в рамках однієї з пропонованих нами ефективних програм. Хочу запропонувати вибрати магистратура в Швейцарии

Освіта в Швейцарії

Привабливі сторони навчання в Швейцарії:
Унікальна мовна ситуація. У Швейцарії чотири державні мови. І взагалі її можна назвати країною білінгвів і поліглотів. Більшість місцевого населення досконало володіють парою офіційних мов. При цьому вони добре знають і англійську. Вибираючи швейцарське навчальний заклад, Ви також можете вивчати німецьку, французьку, італійську, іспанську, англійську в будь-якій їх комбінації.
Великий вибір систем навчання. У школах жодної іншої європейської країни немає такого набору освітніх програм, як у середніх навчальних закладах Швейцарії. Учні можуть вибрати школу, яка навчає з англійської, американської, німецької, італійської, французької, національної швейцарської, американської чи міжнародній системі.
Поєднання навчання і приємного відпочинку. Навчання в школах і університетах Швейцарії передбачає достатню кількість вільного часу для знайомства з самими визначними природними і рукотворними об’єктами країни. Різноплановий дозвілля представлено гірськими лижами, скелелазінням, вітрильним спортом, поїздками до знаменитих озер і водоспадів, екскурсії в музеї, на сирні і шоколадні фабрики та ін.
Неперевершена безпека. Швейцарія – одна з тих рідкісних країн у сучасному світі, яка справді може пишатися своєю благополучною екологічною обстановкою. Крім того, для цієї держави характерні одна з найкращих систем охорони здоров’я в світі та вкрай низький рівень злочинності.
Отримання швейцарського освіти

Які програми ми пропонуємо
Молоді та дорослим агентство Studylab пропонує мовні курси на базі International House Geneva, які допоможуть зняти мовний бар’єр і виробити розмовні навички. Для Вашої дитини ми допоможемо організувати навчання в одному з престижних швейцарських середніх шкіл. Навчальні заклади мають в штаті досвідчених педагогів, більшість з яких є носіями мови, і власні резиденції з розвиненою інфраструктурою для комфортного проживання учнів.

Для підростаючого покоління ми пропонуємо спеціальні мовні та тематичні програми канікул. Такі освітні проекти дозволять дитячої аудиторії не тільки підтягти вибраний іноземна мова за порівняно короткий термін, але й весело провести час у колі однолітків, займаючись спортом, здійснюючи екскурсійні поїздки, вирушаючи в походи. Студенти можуть освоїти у вузах Швейцарії одні з самих затребуваних у світі спеціальностей – фінанси та бухгалтерський облік, бізнес і менеджмент, туризм та готельний бізнес