Як заробити на веб дизайні

4-15-2019

Как заработать на веб дизайне
Так що про велику конкуренцію говорити не доводиться. Чим заманюють на роботу web – дизайнерів.
Також хочемо порекомендувати почитати – Веб-дизайн як спосіб заробітку в інтернеті http://skyrye.com.ua/2019/02/05/veb-dizajn-yak-sposib-zarobitku-v-interneti/
На ринку праці в сфері web – дизайну спостерігається структурний розрив між потребами роботодавців і можливостями шукачів. Зокрема, компанії часто шукають фахівців з певним досвідом роботи: досвід розробки 3D – графіки або складних графічних інтерфейсів. Цікаво, що роботодавці готові йти на істотне збільшення стартових окладів для фахівців з відповідним досвідом роботи.
Як правило, найбільш привабливі вакансії для web – дизайнерів відкриваються в IT – компаніях. І не однією зарплатою вони залучають фахівців з унікальним досвідом роботи. Крім бонусів за підсумками місяця і року, роботодавці пропонують привабливі умови праці: вакансії зустрічається інформація про гнучкий графік роботи, оплату проживання для іногородніх співробітників і навіть басейні і більярді на території офісу.
Зарплатні пропозиції для web – дизайнерів високого професійного рівня виглядають привабливо, однак, як часто буває, доводиться починати кар’єру з куди більш скромних доходів. Претенденти повинні мати добру теоретичну підготовку: знати HTML і CSS, графічні редактори, правила верстки і побудови сайтів.
Наступний зарплатний діапазон – для web – дизайнерів зі стажем роботи більше 1 року. Роботодавці вимагають від таких фахівців знання основ usability та наявності впевнених навичок роботи у програмах Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDRAW.
Більш високий оклад та додаткові вимоги очікують web дизайнерів з досвідом роботи від 2 років. Вони повинні вільно орієнтуватися серед останніх тенденцій в області проектування макетів сайтів, web – додатків, володіти технологією Flash. Обов’язково наявність портфоліо реалізованих проектів. Серед додаткових побажань нерідко зустрічаються наступні: вміння малювати від руки, знання англійської мови і основ JavaScript, PHP, SQL.
Які знання та навички дозволяють web – дизайнерам претендувати на максимальний дохід. По – перше, це досвід роботи не менше 3 років. Також необхідні навички успішної розробки дизайну web – порталів і створення дизайну інтерфейсів. Зрозуміло, досвідчені web – дизайнери повинні відмінно володіти графічними і flash – редактори.
Як і в переважній більшості спеціальностей IT – сфери, серед претендентів на посаду web – дизайнера переважають чоловіки (63%). Дві третини кандидатів – молодь у віці до 30 років. 21% web – дизайнерів вільно володіє англійською мовою. Так що про велику конкуренцію говорити не доводиться.
Не знайшли потрібного Вам огляду на сайті. Підпишіться на і завжди будьте в курсі ситуації на ринку праці.