Кардшарінг як спосіб заробітку

Кардшарінг як спосіб заробітку — продовження теми, про яку ми вже писали в нашій статті, де задавалися питанням «А чи можна на кардшаринге заробити?»

За тиждень прийшло кілька листів, у яких виражалася прохання розповісти про це трохи детальніше.

Отже, продовжуючи тему — можна чи ні заробити на кардшаринге?; відповідаємо — можна.

Наступне питання — «Як заробляти на кардшаринге?»

Як це організувати?

Кардшарінг – це спосіб, завдяки якому ваш (або ваших клієнтів) приймач супутникового телебачення (ресивер) через інтернет отримує доступ до оригінальним вже оплаченими картками, що знаходяться на сервері, з метою декодування платних каналів.

Тому перше, що вам потрібно зробити для того, щоб почати заробляти на кардшаринге — це мати свій приймач (для початку можна один) супутникового телебачення, з оплаченою картою доступу до телеканалів. Дорого це чи ні? По різному. Є у продажу комплекти від 3000 руб., але серйозні комплекти з хорошим вибором каналів починаються від 10 000 руб.

Друге — це у вас повинен бути сервер з доступом з інтернету. Доступ з інтернету до запущеного на сервері софту дає web-server.

Щоб ви могли на своєму сервері запускати потрібне програмне забезпечення, вам потрібно закупити послугу VPS або VDS хостинг, наприклад від відомого інтернет-провайдера REG.RU. Послуги VPS хостингу також коштують по різному, але для початку підійдуть найдорожчі тарифи, від 250 руб. в місяць. Пізніше ви зможете поліпшити свій тариф, якщо потужності цього буде не вистачати.

Третє, що потрібно зробити, це дістати (Google вам в допомогу) або розробити самому, програмне забезпечення, яке буде роздавати права доступу до карт вашим передплатникам. В цьому ж софті у вас повинна бути можливість оформлення передплати, для отримання доступу. Розробляти самому довше, дорожче, але надійніше. Купити готове набагато швидше і дешевше, але ретельно вибирайте продавця. Шукайте за відгуками, перевіряйте за відгуками.

І останнє, що вам потрібно створити сайт, на якому ви будете продавати свою послугу кардшаринга і вкласти гроші в його розкрутку.

Як це буде працювати?

cardsharing-visualНа ресівері клієнта запускається спеціальна програма, яка через інтернет кожні 10 секунд робить запит на ваш сервер на декодування каналу. Ваш сервер передає потрібний ключ, і ресивер клієнта декодує зображення. Завдяки цьому ваші клієнти зможуть дивитися платні кодовані канали, не маючи оригінальної карти.

У міру розширення бізнесу і появи у вас декількох декодерів використовуйте в рекламі велика перевага для клієнтів, у використанні кардшаринга для можливості дивитися канали різних супутникових провайдерів на одному приймачі.

Наприклад, якщо клієнт хоче дивитися Триколор і НТВ Плюс HD, то йому довелося б придбати два оригінальних приймача. І кожен такий приймач коштує чималих грошей, і щоб переключити канали, наприклад, з НТВ на Триколор клієнтові довелося б переключатися з одного ресивера на інший ресівер. Це, як ви розумієте, не дуже зручно. А використання вашого кардшаринга повністю вирішує цю проблему для клієнта!