Перевезення морським контейнером

4-15-2019

Перевозка морским контейнером
Морські контейнерні перевезення вдало поєднали в собі достоїнства, властиві вантажоперевезень морським транспортом з перевагами перевезень вантажів у контейнерах. Від транспортування морем дісталася низька собівартість при доставки вантажів на далекі відстані водним шляхом. Використання контейнерів гарантує високий ступінь захисту вантажу від ушкоджень та крадіжки на всіх етапах доставки товару. Географія морських маршрутів контейнерних вантажоперевезень. Порт Санкт – Петербург, як і порт Новоросійськ пов’язані контейнерними лініями з усіма великими портами світу. За рахунок цього транспортування експортно – імпортних вантажів можлива між європейською частиною Росії і практично будь-яким регіоном світу: Америка, Європа, Близький Схід, Африка, Азія чи Океанії.
Також хочемо порекомендувати почитати – Морські контейнерні перевезення http://logistic-info.org.ua/morski-kontejnerni-perevezennya/
Усть – Луга, Новоросійськ і Котка (Фінляндія).
Ми маємо договірні відносини з усіма агентами судноплавних компаній, які здійснюють перевезення контейнерів через порти північно – західного регіону. Незалежність нашої компанії від одного конкретного судновласника дає нам можливість вести гнучку цінову політику і пропонувати клієнтам оптимальні ціни на морські контейнерні перевезення в потрібному йому напрямку. Ви говорите, де взяти вантаж і куди його доставити. Всю організацію транспортування ми беремо на себе.
Гнучке ціноутворення за рахунок можливості вибору найкращого фрахту від різних морських і наземних ліній перевізників.
Досвід роботи з широкою номенклатурою товарів, включаючи вантажі підвищеної небезпеки.
Морські маршрути контейнерних перевезень охоплюють практично весь світ. Вам не треба шукати щораз нового перевізника, при зміні маршруту поставки товару.
Гарантія надійності за рахунок роботи професійної команди виконавців і страхування відповідальності за вантаж.
Незмінно шанобливе ставлення, як до великих, так і невеликих Клієнтам.
Нам довіряють морські перевезення своїх вантажів багато шановані компанії. Познайомитися з частиною з них можна в розділі .
Чому вартість морського перевезення різна у всіх експедиторів.
Як перевіряють морські контейнери на митниці в порту.