Як вибрати арматури а500с

11-5-2018

not found
Арматура А500С вважається універсальною завдяки її відмінним експлуатаційним характеристикам. Низький вміст вуглецю в сталі та її термомеханічна обробка в процесі виробництва прокату забезпечує пластичність і поліпшену зварюваність кінцевого продукту. Також матеріал відрізняється підвищеною довговічністю і в’язкістю. За своїми властивостями арматура цього класу відповідає вимогам стандартів міжнародного рівня. Держбуд Росії рекомендує використання в залізобетонних конструкціях марки А500С замість і разом з арматурою Ат-ІІІС (ГОСТ 10884-81) і A-III марок 35ГС і 25Г2С (ГОСТ 5781-82) того ж діаметру.
Також хочемо вам порекомендувати арматура а500с
Арматура цього класу проводиться під контролем Госту Р 52544-2006 і СТО-АСЧМ 7-93. В якості матеріалу для виготовлення використовується низьковуглецевий сталь марок 35Г2С і 35ГС. Вміст вуглецю становить не більше 0,22%. Для виробництва А500С застосовуються два методу: холоднотянутый і гарячекатаний. У першому випадку створюється дротяна і катана арматура, у другому – стрижнева. Слід зазначити, що прокат другого виду відрізняється більш високою міцністю. Сировину для А500С міститься менше легуючих компонентів, ніж у аналогів, що забезпечує більш вигідну вартість кінцевого продукту.
Зовнішній вигляд. Прокат класу А500С має профіль з серповидними виступами, які не перетинаються з поздовжніми ребрами. Така форма забезпечує більш високі пластичні та міцнісні характеристики. Також завдяки профілю матеріал не має концентраторів напружень в місцях перетину поздовжніх ребер з поперечними. Різні виробники пропонують різні варіанти цього матеріалу, які можуть відрізнятися кутом нахилу серповидних елементів по відношенню один до одного і відстань між ними.
Прокат класу А400 (А-III) може замінюватися на А500С без проведення повторних розрахунків проекту. Зворотна заміна допустима лише у разі додаткових перерахунків. Це забезпечує суттєве підвищення міцності і надійності конструкції, а також збільшує термін її служби. Вибираючи прокат класу А500С, Ви зможете зменшити кількість необхідного матеріалу в середньому на 10%. Скорочення обсягу робочого армування дозволяє знизити підсумкову вартість проекту.
ЗакрытьСписок переглянутих товарів пустСписок обраного пустВаша кошик пустаНедавно переглянуті 0Избранное 0Товаров 0 0 Сума руб.