Зважене рішення: переваги та недоліки роботи в Інтернеті

Переваги та недоліки роботи в Інтернеті варто враховувати. Адже робота в Інтернеті для багатьох людей є мрією: вона є альтернативою офісу, не завжди адекватного начальству і можливістю більш раціональної організації вільного часу людини. Відповідь на питання «Як заробити в Інтернеті» ні для кого не є секретом. Тут можна «робити гроші з повітря», перепродуючи контент і рекламу, або отримувати винагороду за власні навички в якості фрілансера.

Переваги роботи на дому

Можливість роботи на дому дійсно приваблива і має масу переваг:

 • Можливість самостійного планування графіка роботи. Ви можете встигнути на прийом до лікаря, відвезти дитину в секцію, виспатися до обіду, не побоюючись наслідків: вас ніхто не оштрафує за неявку на робочий час за умови, що робота буде виконана в строк.
 • Економія часу особливо актуальна для жителів мегаполісу: якщо ви працюєте через Інтернет, немає потреби втрачати 2-3 години в пробках щодня. Крім того, приємним бонусом буде незалежність від погоди: якщо за вікном негода, ви не можете залишати стіни затишного будинку.
 • Працюючи в режимі онлайн, ви можете безупинно розвиватися: займатися різноплановими проектами, вибирати ту область діяльності, яка приносить не тільки дохід, але і задоволення.
 • Крім того, варто відзначити той факт, що робота в Інтернеті не завжди вимагає вашого фактичного присутності: тут є безмежні можливості для організації пасивного доходу.
 • Не беріться за все відразу.

  Виберіть тематику заробітку в якій ви компетентні, а найголовніше яка вам цікава. Без інтересу, будь-яка ваша діяльність дуже швидко вам набридне.

  І після вибору на самому початку поставте собі ясні цілі і результати, які потрібно досягти в короткі терміни. Місяць, квартал, півроку, рік. І починайте рухатися в одному, максимум двох напрямках.

  Видів заробітку багато, але розширювати діяльність починайте після того, як ваші перші кроки почнуть приносити вам перший стабільний дохід.

  А потім або ставте їх роботу на автомат. Або наймайте за малу частку працівників.

  І тільки потім беріться за наступні напрямки.

  Звичайно, домашня робота має і недоліки

  Основним з них є той факт, що отримувати стабільних дохід тут може тільки активний, організований людина. Тому працюючи на дому, присвячуйте частину свого часу самоорганізації або навчання на цю тему. Плануйте собі завдання на кожен день. Приміром, три конкретні справи, які ви за день обов’язково повинні зробити. У будь-який час, але обов’язково сьогодні. Не плануйте на кілька днів вперед. Вибирайте важливе на кожен день. Так ви швидше побачите результати і отримаєте задоволення від успіхів.

  Крім основної роботи, тут вас чекає постійний пошук замовлень, робота над діловою репутацією. Так, ніхто за вас не буде метушиться. Або вчіться шукати собі клієнтів або шукайте партнерів, які за певну частку будуть вам цих клієнтів приводити. Кожен день, ви або повинні комусь щось про себе написати або зателефонувати. Візьміть собі це за правило.

  Ще дуже важливо, з самого початку роботи на дому вибудувати правильні відносини в родині. По початку, що дружина, теща, що інші ваші родичі будуть вважати, що ви просто «валяете дурня».

  Сидить людина і розважається в соц.мережах. Найдієвішим способом переконати родичів, що робота на дому це нормальна і серйозна робота, це явно озвучувати два рази в місяць або по тижнях, свою зарплату. І також, як звичайну зарплату вносити її в сімейний бюджет. Повірте — це збереже вам безліч нервів і часу в подальшому.

  Помічником на перших порах є тематичні сайти: вони допоможуть розібратися в різноманітті способів заробітку і вибрати оптимальний варіант. Вчіться в інших, не вигадуйте самі, поки не напрацюєте достатньо свого досвіду.