БІНАРНІ ОПЦІОНИ ЩО ЦЕ ТАКЕ І ЯК НА НИХ ЗАРОБИТИ

Що таке бінарні опціони і як на них заробити?

Таким питанням все частіше задаються користувачі мережі, які бажають створити для себе додатковий дохід, або перевести роботу в режим онлайн.
Хочемо порекомендувати почитати Рейтинг брокеров бинарных опционов

Спробуємо відповісти на це досить ємне питання, почнемо з першої його частини:

Що таке бінарні опціони?

Бінарний опціон – це фінансовий інструмент для заробітку на фінансових ринках, робота з якими полягає в купівлі контракту, предметом якого є прогноз трейдера про те, яким чином буде змінюватися ціна на той чи інший актив за певний проміжок часу. Купівля опціону Call означатиме, що трейдер прогнозує підвищення ціни на час закінчення дії бінарного опціону. Купівля ж опціону Put означатиме падіння ціни на обраний актив до закінчення дії бінарного опціону.

Як заробити на бінарних опціонах? Для того щоб почати заробляти на бінарних опціонах необхідно зареєструватися у брокера бінарних опціонів і почати здійснювати операції з опціонами. Прибутковість таких угод досягає 92%.

Бінарні опціони
Звичайно, для того, щоб складати вірні прогнози, трейдеру необхідно дуже добре орієнтуватися в тому, що відбувається в країні, світі, окремих галузях і на окремих підприємствах, якщо справа стосується акцій.

Трейдер бінарних опціонів може заробляти до 92% у хвилину, але для того, щоб ці хвилинні угоди були успішними, проробляється величезна кількість роботи, аналізується безліч матеріалів і новинних стрічок, проводиться фундаментальна та технічна аналітика.

Безсумнівно, для досягнення успіху в торгівлі бінарними опціонами необхідна підтримка і навчання з боку професіоналів. Тому брокери створюють власні системи навчання початківців трейдерів і надають підтримку.

Зазвичай навчання у брокера це тільки фундаментальні знання про трейдинге, які включають в себе основні поняття про трейдинге бінарними опціонами, ключові поняття, основи фундаментального і технічного аналізу, управління капіталом, ризиками і психології трейдера.

Крім проходження навчання, брокери часто надають можливість потренуватися в торгівлі бінарними опціонами з допомогою демо-рахунку. Демо-рахунок – це повний аналог реального трейдерського рахунку, тільки гроші на ньому віртуальні. Завдяки такому тренажеру початківець трейдер може не тільки спробувати торгівлю опціонами, але й створити і відточити свою власну торгову систему, яку згодом може використовувати для того, щоб заробляти на бінарних опціонах.