Money Adder — історія сучасного обману

Історія з Money Adder багатьом буде корисна. У свій час, інтернет кишів оголошеннями про злом Webmoney, о диво гаманцях, які повертають подвоєні суми на ваш аккаунт і тому подібні.

На такі заманухи попалося дуже багато людей, і зараз практично ніхто не реагує на подібні способи заробітку грошей.


Але останнім часом в англомовному секторі стали популярними відеоролики про те, як за допомогою програмки Money Adder, зламуються такі світові платіжні системи PayPal і Payza.

Відміну від попередніх зломів Вебмані, тепер є багато відео матеріалів на цю тему. І відвідувачі каналу YouTube можуть своїми очима побачити історії. Як скачав програмку і вказавши свою пошту можна додати сотні і тисячі доларів на свій гаманець в PayPal.

Я не здивуюся, якщо після перегляду відео насамперед не захочеться випробувати метод. Тим більше що грошей ніяких не потрібно платити.

Пошукавши трохи в інтернеті можна безкоштовно завантажити архів з програмкою. Тим більше що у нас поки що про таке зломі мало хто чув і не підготовлений до того, що можна буквально за пару хвилин зрубати штуку зелених.

Так ось, хочу вас попередити, це все обман.

Я на власному досвіді випробував цей метод. Дуже швидко я знайшов безкоштовний архів з програмкою Money Adder. І виявилося, що всередині є ще один архів з паролем.

Природно була ще посилання на сайт, де за символічною ціною 9.99$ продавався пароль, чисто для відшкодування витрат на розміщення цінної інформації. І знаєте, коли ти налаштувався, що ось, зараз у тебе буде можливість отримати сотні доларів, чому б не заплатити 10$.

Мене вберегло тільки те, що не зміг відразу сплатити гроші, і, пізніше обміркувавши, зрозумів, що це лохотрон.

Тому будьте пильні.