Інформаційні інтернет-портали та агенти по їх просуванню

Не тільки окремі інформаційні інтернет-портали, а й просто власники власних web-сайтів мріють бути на перших щаблях рейтингу пошукових машин.

Сьогодні багато хто розуміє, наскільки непросто просунути свій сайт. На допомогу вам можуть прийти агенти з просування сайтів — seo фахівці.

Хто такі агенти по просуванню?

Професіонали в своїй галузі, такі агенти будуть використовувати як стандартні, так і свої напрацьовані методи просування. Порядний фахівець не стане рухати ваш сайт за допомогою заборонених методів оптимізації, таких як клоакінг або неунікальний контент.

Знайти хорошого фахівця можна як на фрілансі, так і на його особистому блозі чи сайті. Seo спеціаліст здійснює свою роботу на базі аутсорса. Він буде зацікавлений не тільки залучення цільового трафіку, але і збільшення ваших продажів.

Крім того, послуги по просуванню вашого сайту надають різні seo компанії. При виборі просіть назвати вже існуючих клієнтів, а так само поцікавтеся результатами роботи з ними. Шукайте компанію, яка готова співпрацювати тривалий час, тільки так можна добитися гарного результату.

Якщо потрібно підняти рейтинг досить великого проекту (це як раз — інформаційні інтернет-портали), то seo компанії те, що вам потрібно. Їх перевага перед окремими агентами по просуванню, у досить великому штаті співробітників, які завжди готові прийти на допомогу. Не забудьте уточнити вартість послуг.

Информационные интернет порталы и агенты по их продвижению

Незалежно від того, з ким ви віддаєте перевагу працювати з одним спеціалістом або з seo компанією, попросіть докладний план просування в мережі вашого інтернет — порталу.

Приблизний план може виглядати так:

  • здійснення підбір запитів, для оптимізації веб-сайту;
  • Моніторинг і аналіз сайтів конкурентів;
  • проводиться оптимізація текстів і сторінок під пошукові запити, нарощується обсяг;
  • Перелінковка – зв’язування сторінок сайту, для більш швидкої розкрутки сайту.
  • приведення у відповідність мета – тегів;
  • просування з використанням зовнішніх факторів. Нарощування посилальної маси;
  • звіти за ключовими сторінок сайту;

Слід пам’ятати, що просування є тривалим процесом, ті, хто гарантують вам швидкий результат, або лукавлять, або використовують не зовсім чесні методи оптимізації. Справжні результати роботи ви можете побачити приблизно через місяць. За цей час, цілком можливо вивести деякі позиції на досить високе місце в ТОП-10.

Информационные интернет порталы и агенты по их продвижению

Якщо робота seo фахівця або seo компанії вам сподобалася, можете укладати договір на довгострокове співробітництво. Пам’ятайте, що успіх вашого сайту залежить не тільки від фахівців з просування, а й від вас самих!