Успішне інвестування від Кім Кійосакі

Успішне інвестування-це не просто план, а й продумана стратегія!

«Не вчіть свиню співати. Ви витрачаєте свій час і дратуєте свиню»

У минулій статті ми говорили про тезах – мотиваторах знаменитої жінки інвестора Кім Кійосакі. Отже, ви загорілися і вирішили зайнятися інвестуванням. Склали чіткий план і вирішили діяти. Як перейти від слів до справи? Кім люб’язно надала свої 9 правил успішного інвестора. Кожне з них це сходинка до вашого фінансового майбутнього!

Отже, приступимо:

Правило №1: «Озбройтеся знаннями»!

 • Кінцевий результат завжди прямопропорционален кількості ваших знань по темі і витраченому часу.
 • Знання захищають вас від помилок і втрат.

Крім самоосвіти, Кім і Роберт розробили настільну гру «Грошовий потік 101», яку пропонують зіграти кожному майбутньому інвестору.

Правило №2: «Починайте з малого»!

 • Не ризикуйте на початковому етапі великими сумами.
 • Освойте, для початку, ази інвестування.
 • Не бійтеся помилок, помилятися абсолютно нормально, ви повинні подолати цей страх!
 • З часом і досвідом помилок стане значно менше.

Правило №3: «Додайте трохи грошей»!

 • Що б включитися в гру під назвою «Успішне інвестування», вам доведеться вкласти хоча б невелику, але реальну суму грошей.
 • Кім, тим самим закликає перейти до активної дії.
 • Ніщо так не мотивує, як власні гроші на кону!

Просто почніть – і ви будете розвиватися набагато швидше!

Правило №4: «Тримайтесь ближче до дому»!

Кім настійно рекомендує абсолютно всім, хто хоче або вже займається інвестуванням, шукати можливості для інвестицій не далеко від свого дому!

 • Це простіше і легше у багатьох відношеннях.
 • Не вірте фраз типу «по іншу сторону огорожі трава завжди зеленіша»!

Правило №5: «Будьте готові до перемоги»!

 • Перший успіх і перша удача дуже важливі!
 • Ретельно підготуйтеся до цього!
 • Налаштуйтеся укласти вигідну угоду, добитися хорошого контракту на вигідних умовах.

Не будьте в сумнівах, не розглядайте завідомо програшні варіанти, нам потрібно вірити тільки в успіх! Він не забариться прийти у ваше життя.

Правило №6: «З розумом вибирайте своє оточення»!

 • Життя надто коротке, щоб спілкуватися з людьми, які нас підтримують або не вірять в нас! Кім закликає ретельно вибирати друзів – однодумців, які будуть рухатися самі і рухати вперед вас!
 • Крім того, Кім радить правильно вибрати «наставника». Як його знайти? Відповідь проста: вчитель з’являється сам, коли учень готовий до цього!
 • Якщо є необхідність, вступите в жіночий інвестиційний клуб. Тому що жінки, часто охоче діляться один з одним своїми знаннями та накопиченим досвідом.
 • Організуйте інвестиційну групу самі. Фахівці часто охоче діляться знаннями новачками. Запрошуйте фахівців.

Правило №7 «Успішне інвестування – це процес»!

Успешное инвестирование от Ким КийосакиРозумійте, що швидких схем для отримання довгострокового прибутку не існує. Розвивайтеся, дізнавайтеся щось нове щодня, насолоджуйтеся процесом та наданням впевненості в собі. Наближайтесь до мети крок за кроком. Це як вивчати іноземну мову, спочатку кілька простих слів, але з часом ви зможете досить вільно спілкуватися з іноземцями!

Правило №8 «Продовжуйте вчитися»!

Світ змінюється з кожною хвилиною, він не стоїть на місці! Вчіться постійно, міняйтеся разом з ним, слідкуйте за ринковими тенденціями. Не пропускайте семінарів і публікацій у вашій області. Шукайте нові джерело освіти: книги, люди, інтернет, спеціальні тренінги.

Правило №9 «Сам процес повинен приносити задоволення»!

Це одне з найважливіших правил, яке завжди потрібно пам’ятати!

Полюбите, то, що ви робите! Кожен свій успіх, навіть самий маленький, намагайтеся відсвяткувати і підвести невеликий підсумок. Це додає впевненості в собі. З цікавістю обмірковуйте нові капіталовкладення, розмірковуйте про підвищення їх прибутковості, не пераставайте вчитися і вдосконалюватися в тому, що буде сприяти вашому успіху. Отримувати прибуток від своїх інвестицій – найкраща нагорода інвестора!

Успешное инвестирование от Ким Кийосаки

В одній з книг Кім і Роберт Кійосакі пропонують свою схему руху грошей, під назвою «квадрант грошового потоку». У ній представлені чотири категорії людей: працюючі за наймом (категорія «Р»); ті, хто сам забезпечує себе роботою, тобто індивідуальні підприємці (категорія «С»); власники власного бізнесу (категорія «Б»); нарешті, інвестори (категорія «І»).

Кім змогла з категорії «Р» дійти до категорії «І», всього за кілька років! Змогла одна жінка – зможете і ви! Довіряйте собі, приділяйте питання своєї майбутньої фінансової безпеки належну увагу, займайтеся самоосвітою, спілкуйтеся з цікавими людьми!

Все у вас обов’язково вийде, бо не може бути інакше!!