Заробіток на платних архівах – сервіс Wizard Packer

Хочемо представити вам заробіток на платних архівах — відмінний сервіс для упаковування різних файлів в платний архів Wizard Packer. Сервіс дає можливості заробляти будь-якому власникові контенту за рахунок поширення корисної інформації.

Ринок насичений розмаїттям партнерських програм архівації даних. В основному, якість їх дуже низька, та й безпека на низькому рівні.

Особливості Wizard Packer

Wizard Packer – це продукт розроблений на основі вивчення і поліпшення слабких сторін подібних сервісів.

Основними достоїнствами ресурсу можна вважати:

  • наявність свого файлового хостингу ( 5ГБ)
  • постійний антивірусний захист
  • віддача архівів з високою швидкістю
  • наявність чистих архівів
  • миттєве онлайн — переархивация
  • Vip – програми і своєчасна виплата зароблених грошей.

Робота з сервісом дуже проста, вам потрібно просто підключити платну послугу і завантажувати на сервіс корисні файли, вибрати вартість, обкладинки і ваша інформація автоматично буде архівованою. Завантажувати файли на FTP – сервер так і через Web – форму.

Можна архівувати різні типи файлів: текстові, медіа, софт, картинки та інше. Оплата за завантаження архівів буде проводитися за допомогою відправлення смс на преміум кімнати або з МТ – передплатою. Так само тарифи коливаються від 10 до 300 рублів.

У сервісу є відмінна техпідтримка, де вам дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть розібратися з сервісом. Так само є партнерська програма, на якій ви зможете додатково заробляти гроші. головне що б у вас була корисна інформація, за яку користувачі захочуть заплатити гроші.